050-5923086

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

  טיפול בחרדה אצל ילדים

  טיפול בחרדה אצל ילדים שונה  במהותו מאשר בקרב מבוגרים בגלל גילם, הסיבות להיווצרותו ואלמנטים נוספים קשורים. פסיכיאטר המתמחה באבחון ובמתן תכנית טיפול מתאימה הינו בעל המקצוע המוסמך בסיטואציה כזאת. הוא נעזר בצוות עובדים תומך ומיומן אשר מעניק את הטיפולים והתמיכה הנדרשת. התכנית לוקחת בחשבון גם מעורבות של הורים הנזקקים לייעוץ ותמיכה במצבים אלו. צוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה דוגל גם בשיטות טיפול הוליסטיות ואינטימיות השונות מעט במהותן מהמסורתיות, וכדאי לפנות אליו לייעוץ וקבלת שירות.

  טיפול בחרדה אצל ילדים – עד לפיתרון הבעיות

  טיפול בחרדה אצל ילדים מחייב פגישות רבות וככל הנדרש ומעורבים בו הפסיכיאטר המכין את התכנית, אחיות, עובדות סוציאליות, מטפלים אלטרנטיביים ואחרים ועוד. כל אחד תורם את חלקו בדרכו ומסייע מאוד. חרדות בקרב ילדים נובעות בסיטואציות שונות ום  מורכבות. בעיקרון, ילדים מפחדים מתופעות ודברים שונים שאנשים מבוגרים לא מפחדים מהם. למשל: חושך, רעשים חריגים וכדומה. חרדות הן תופעות שכיחות גם בעת תהליכי גדילה. התסמינים הרגשיים הינם תחושת מצוקה, פחד, ייאוש, חוסר אונים, דאגה ועוד. התסמינים הגופניים הינם קוצר נשימה דופק מואץ ועוד. ההתנהגותיים הם בין היתר: חשש מיציאה לפעילות חברתית לבית ספר, היצמדות להורים ועוד. המחשבתיים הינם קשיי ריכוז וזיכרון, מחשבות שליליות ועוד. כאשר הן מציקות מאוד ומפריעות לתפקוד היום יומי יש לטפל בהן אצל מומחה. כל עיכוב עלול להחמיר את הבעיות.

  טיפול בחרדה חברתית אצל ילדים

  הטיפול נעשה לאחר אבחון מקצועי. ניתן למצוא טיפולים מסורתיים ואחרים שהינם בגישה הוליסטית אינטימית תוך כדי סיוע מהקהילה  התומכת והמשפחה. הצוות המטפל כולל, כמובן, את הפסיכיאטר העומד בראשו ובנוסף, אחיות, עובדות סוציאליות, מטפלים אלטרנטיביים ואחרים ומומחים נוספים הפועלים כצוות. כל טיפול יותאם למצב הילד ולסיטואציה בו הוא נמצא ויסתיים לאחר שהבעיות תסתיימנה.

  שירות מקצועי

  צוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה, עומד לרשותכם. הבית ממוקם בקרבה לים אשר יש לו השפעה מרגיעה. מומחי המוסד הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיע ממתן טיפולים לילדים המגיעים עקב בעיות נפשיות מגוונות. הם ישמחו להעמיד את הידע והניסיון שצברו לטובת ילדים והוריהם.

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון

   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות , מצאתי את רוח ים בחיפוש באינטרנט , עזרו לי מאוד, יחס אישי וליווי מקצועי

   אלעד

   פניתי אליהם ועזרו לי מאוד, תודה רבה לרוח ים

   אלמוג

   הגעתי לבית רוח ים במצב נפשי לא פשוט, הצוות קיבל אותי בידיים פתוחות והתאים לי טיפול שעזר לי תוך חודש לעמוד חזרה על הרגליים. רציתי להגיד תודה רבה!!
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים