צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  בריאות הנפש תל אביב

  הוסטל בתל אביב לבריאות הנפש

  הוסטל תל אביב ממוקם בקרבה לים ומיועד לטיפול בפגועי נפש. הקרבה לים משפיעה ומרגיעה מאוד ומסייעת מאוד לסובלים ולמטפליהם כאחד. פגיעות נפשיות נגרמות עקב היקלעות למצבים קשים ומסיבות נוספות והסימטומים הם מורכבים מאוד. שיטות הטיפול משתנות בין מטופל אחד למישנהו ובהתאם למצב והצורך. צוות "רוח ים – בית מאזן" מתמחה בשירותים לנפגעי נפש וכדאי לפנות אליו.

  הוסטל תל אביב – בעל תשתית מתאימה לפעילותו

  הוסטל תל אביב מצויד בכל הנדרש למתן טיפולים מספקים ומוצלחים. הוא נעים לשהייה וניתן למצוא בו ציוד ואבזור נדרש כמו גם מערכות מחשבים המכילות תוכנות מקצועיות בנושאי טיפול שונים. הצוות מורכב  מפסיכיאטרים, מטפלים אישיים, עובדים סוציאליים, אחיות, מטפלים אלטרנטיביים ועוד. הדגש הוא על טיפול הוליסטי ואינטימי באווירה נעימה השונה מאוד מאווירה הקיימת בבית חולים פסיכיאטרי. הרצון הוא להתאימו למטופל תוך כדי מציאת אנשים תומכים במשפחה ובקהילה. הצוות הרב תחומי הנ"ל מבצע את המשימות השונות בהתאם לתכנית הנקבעת על ידי הפסיאטר המוביל והמטפל. הרצון הוא להימנע ככל האפשר מטיפול תרופתי. כך בהדרגה, יכול המטופל לצאת מהמשבר, למצוא את הכוחות הפנימיים שיש בו לצאת מדיכאון, מחרדות ומבעיות אחרות המאפיינות מצבים בעייתים ורגישים אלו.

  טיפול מקיף

  הטיפול המקיף הניתן על ידי כל מומחה בדרכו הינו תומך ומכיל. בני המשפחה יזכו גם הם להתייחסות והדרכה מאחר והם חווים את המשבר בדרכים אחרות ונדרשת גם להם התמודדות מול בן המשפחה היקר ומול עצמם. כאשר כל אלו נעשים גם בקרבה לים אשר הינו בעל השפעה חיובית על נפש האדם, אזי גם הסביבה הקרובה מרגיעה ומשפיעה. משום כך נבחר המיקום החשוב הזה.

  תשתית מקצועית

  מומלץ לקבל טיפול מקיף ושונה זה בבית מאזן של "רוח ים" אשר מתמחה בתחום. למנהליו ולאנשי המקצוע יש ידע רב הנצבר מלימוד בן שנים, קריאת מחקרים, יישום תורות שונות ועוד. הניסיון המצטבר שלהם מגיע מעשרות ומאות טיפולים מוצלחים בלקוחות המגיעים ממגזרי אוכלוסייה שונים. הם ישמחו להעמיד את כישוריהם ואת כל הידע והניסיון לפגועים נפשית חדשים או אחרים החווים פגיעות נפשיות חוזרות.  

  הוסטל תל אביב לבריאות הנפש

  מרכז בריאות הנפש תל אביב

  מרכז בריאות הנפש תל אביב מקבל לטיפולים פגועי נפש המגיעים עקב בעיות שונות. בין הבעיות החמורות ביותר ניתן למנות דיכאון, חרדות, הפרעות נפשיות ועוד אשר גורמות לנפגע פגיעה קשה בתפקוד היום יומי. ראשית התהליך  מתחיל באבחון של פסיכיאטר מנוסה והמשכו בסדרת טיפולים. ניתן להגיע לפגישות יומיות, ולחילופין, לאשפוז לתקופות קצובות. צוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה מתפעל מרכזי בריאות וכדאי לפנות אליהם לקבלת מידע וייעוץ.

  מרכז בריאות הנפש תל אביב – מקצועי ומסודר

  מרכז בריאות הנפש תל אביב מכין תכנית טיפולית אשר מותאמת לכל מטופל ספציפית. היא נקבעת על פי מצבו, הבעיות מהן הוא סובל, על פי צרכיו ועוד. היא, כמובן, נתונה לשינויים בהתאם להתקדמות הטיפול, עמידתו במקום, נסיגתו ועקב התפתחויות אחרות. ניתן למצוא מספר גישות טיפול ובין היתר: פסיכיאטרי, פסיכו סוציאלי, תרופתי ורגשי הוליסטי. כל אחד נועד לזווית אחרת אבל, כמובן, שניתן לשלב ביניהם או חלקם להשגת אפקט מקסימאלי. המטרה היא לסייע למטופל במציאת כוחות נפשיים פנימיים המסייעים לו להתגבר על המשבר בו הוא נתון, להדחיק בעיות מהעבר, לזרום עם ההווה, לאמץ גישות חדשות לעתיד וכן הלאה. הרצון הוא להחזירו במהירות האפשרית לתפקוד תקין במשפחה ובקהילה. מדובר על תהליך מורכב ואיטי.

  מרכז בריאות הנפש תל אביב עם צוות רב תחומי

  הצוות הינו רב תחומי. בראשותו עומד הפסיכיאטר אשר גם מטפל ומשגיח על כל הפעילות. לצידו אחיות, עובדים סוציאליים, מטפלים אלטרנטיביים, מדריכים ומלווים. כל אחד תורם תרומתו ומשפיע אחרת. הצוות נעזר גם בבני משפחה לתמיכה רגשית ואחרת ובנציגי הקהילה לתמיכה לוגיסטית ועוד. חשיבותם רבה מאוד בעת התהליך ואחריו. יש לזכור, כי המטופל מגיע מהקהילה וחוזר אליה לאחר החלמתו. בעת האשפוז יזכה כל דייר ליחס מקצועי, אישי וחם.

  שירות מחברה מקצועית

  צוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה בעל מוניטין המגיע משנות עבודה מוצלחות רבות. מומחיהם הינם בעלי ידע רב ועשיר שנרכש מלימודים, השתלמויות והתמחויות מגוונות לאורך השנים. כולם במוסדות לימוד מובילים. הניסיון הגיע מטיפולים מורכבים ומוצלחים בפגועי נפש רבים המגיעים ממגזרי אוכלוסייה שונים. הצוות ישמח להעמיד  כישוריהם לטובת כל נזקק.

  מרכז בריאות הנפש תל אביב

   

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות , מצאתי את רוח ים בחיפוש באינטרנט , עזרו לי מאוד, יחס אישי וליווי מקצועי

   אלעד

   פניתי אליהם ועזרו לי מאוד, תודה רבה לרוח ים

   אלמוג

   הגעתי לבית רוח ים במצב נפשי לא פשוט, הצוות קיבל אותי בידיים פתוחות והתאים לי טיפול שעזר לי תוך חודש לעמוד חזרה על הרגליים. רציתי להגיד תודה רבה!!

   מידע נוסף בנושא

   מרכז בריאות הנפש תל אביב

   בריאות הנפש תל אביב פועלת למען פגועים הסובלים מבעיות נפשיות מורכבות. הנפוצות ביותר הן דיכאון וחרדות הנגרמות בגלל טראומות, גנטיקה, מצב כלכלי קשה, מערכות יחסים גרועות ומסיבות נוספות. ניתן לקבל טיפולי יום או טיפולים הניתנים בבית מאזן בו מאושפז הסובל. את הטיפולים מבצע צוות רב תחומי הכולל אנשי מקצוע מיומנים. פנו אל צוות "רוח ים – בית מאזן".

   בריאות הנפש תל אביב – לעתיד טוב יותר

   בריאות הנפש תל אביב שמה לעצמה מטרה להקל על הסובלים, ובסופו של תהליך, לשחרר מהם את בעיות על מנת שיוכלו להמשיך בחיי שגרה מספקים ואיכותיים. נקודת המוצא אינה קלה מכיוון בעיות נפש רציניות חוזרות ונשנות גורמות לחוסר תפקוד יום יומי. הן פוגעות בחיי הסובל, בחיי החברה שלו, במערכות יחסים בעבודה ובבית ועוד. כאשר הן מתגברות אין ברירה אלא להגיע לאבחון אצל פסיכיאטר. לאחר האבחון הוא אף קובע תכנית טיפול אותה הוא מוביל בעזרת צוות רב תחומי. עובדים עימו אחיות, עובדים סוציאליים, מטפלים אלטרנטיביים, מדריכים ומלווים אחרים. כל אחד תורם מהידע והניסיון שלו ומבצע את הנדרש ממנו על פי התוכנית המותווית. הטיפול הנקבע יכול להגיע מתוך כמה אפשרויות ובין היתר: טיפול פסיכולוגי, פסיכו סוציולוגי, תרופתי ורגשי הוליסטי. כמובן, שניתן לשלב בין כמה מהן כדי להפיק את המרב.

   בית מאזן

   במידה והמטופל נזקק למגורים הוא יכול לקבלם בבית מאזן הקרוב לים. יש לו השפעה טובה על הנפש והאווירה הנוצרת בקרבה אליו תורמת מאוד לטיפולים. הרצון הוא שהמטופל יפיק רבות מהטיפול האינטימי וימצא אצלו את הכוחות הנפשיים ליציאה מהמשבר שבו הוא נתון. הצוות מיידע את המשפחה ומחפש אצלה נקודות תמיכה למטופל. בנוסף, נעזר בקהילה לתמיכה לוגיסטית בכל התהליך.

   ידע וניסיון

   לצוות "רוח ים – בית מאזן" יש ניסיון עשיר וידע רב בכל מה שקשור לבעיות נפש מגוונות. הוא השתלם והתמחה במוסדות מוכרים וטיפל במקרים מורכבים בעבר. הוא ישמח להעמיד את כל אלו ואת כישוריו לטובת כל מטופל חדש או אחר שמגיע לטיפולים חוזרים.

   מרכז לבריאות הנפש תל אביב

   בשנים האחרונות אנשים רבים החלו לדווח שהם עברו משברים נפשיים. אם עד לפני כמה זמן הם היו מתביישים במקרים שהם חוו או באירועים שהם ראו והשאירו אותם לעצמם, כיום, כמעט כל אדם שחווה מקרה טראומטי אחד בחייו לפחות ומרגיש בנוח לשתף בתחושות, ברגשות ובמחשבות שלו מול החברים, בני המשפחה, בני ובנות זוג מצליח לטפל בעצמו, גם אם הוא עושה זאת ממקום לא מודע. רבים מהאנשים שמשתפים, מודעים למצבם ורוצים לעבור תהליך של שינוי מהותי, פונים לטיפול במסגרת בריאות הנפש בתל אביב. מדובר בשלב מאוד משמעותי עבורם, וזה שמאפשר להם לטפל בעצמם באופן מלא, תוך הבנת הטראומה, היכולת לנקות אותה ולחיות איתה. רוח ים בית מאזן נותנת מענה לצרכיהם של אנשים שמתמודדים עם מצבים נפשיים שונים, ועוזרים להם לצאת מהמשבר ולמצוא את האיזון.

   בחירת מסגרת בריאות הנפש בתל אביב

   יש מגוון רחב של מסגרות טיפוליות שמתעסקות בבריאות הנפש בתל אביב. חלקן פרטיות שמתוקצבות מכיסם הפרטי של המטופל וחלקן ממוסדות וציבוריות שממומנות על ידי קופות החולים והמדינה. בחירת מסגרת היא תהליך לא פחות חשוב, שכן אתם זקוקים למקום שייתן לכם מענה לצורך שלכם הספציפי ולא אחר שייתן לכם כלים שלא ממש יסייעו לכם להתמודד עם המצב הנפשי כמו שרציתם. מומלץ לברר טרם הרישום מה הם נותנים לכם במסגרת הטיפולים, מה הן העלויות, מה הערך המוסף והאם יש לכם פרטיות. במסגרות ציבוריות למשל, יש עומסים רבים בשל העלייה בקרב האנשים שחוו מצוקה נפשית בחייהם, ולכן אם אתם מעדיפים מקום יותר אינטימי, כדי שתגיעו, תתרשמו ותבחנו את כלל הפרמטרים יחד.

    

   הטיפול מציל נפשות

   מציאת מסגרת בריאות הנפש בתל אביב הינו תהליך חשוב ומציל חיים. אנשים שבוחרים ללכת לטיפול בשל מצבם הנפשי, עושים זאת כדי להשתפר, כדי להיות טובים ביותר עבור עצמם ועבור הסביבה שלהם. אם עדיין לא בחרתם בעצמכם היום, אל תחכו למחר. תבחרו מסגרות ותתחילו תהליך משנה חיים.

   לסיכום, רוח ים בית מאזן מקום וותיק שמלווה אנשים שחוו משברים נפשיים לאורך חיים, ועוזרים להם תחת מסגרת טיפולית, קהילתית מכילה ואוהבת למצוא את הדרך חזרה לעצמם.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן