צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  דיכאון קליני

  טיפול בדיכאון עמוק

  טיפול בדיכאון עמוק נועד לפתור בעיות רציניות אצל פגועי נפש. דיכאון עמוק משפיע לרעה על התפקוד היום יומי השוטף ויש צורך חיוני לטפל בבעיה. ראשית התהליך הוא  באבחון הנעשה אצל פסיכיאטר מנוסה והמשכו בהכנת תכנית טיפולית מתאימה. המטרה הראשונית היא להקל על הסובל, והסופית היא לשחררו כליל מהתופעה כדי שיחזור לשגרת חיים מבורכת. צוות "רוח ים – בית מאזן" מתמחים בטיפולים אלו וכדאי לפנות אליהם למידע וייעוץ.

  טיפול בדיכאון עמוק – על ידי צוות מומחים

  טיפול בדיכאון עמוק נעשה בתוכנית המותאמת ספציפית למצב המטופל, לצרכיו ולסיטואציה בו הוא נמצא. הצוות הטיפולי כולל, כמובן, את הפסיכיאטר המאבחן, המטפל והעומד בראש התהליך, לצידו את האחיות, העובדים הסוציאליים, המטפלים האלטרנטיביים, המדריכים והמלווים. כל אחד בדרכו משפיע לטובה. דיכאון עמוק נוצר מפטירת קרוב יקר, מצב כלכלי קשה, מערכות יחסים קשות ומורכבות בעבודה ובמשפחה ועוד. מדובר על תופעה קשה והתסמינים לה הם רגשיים וגופניים המתבטאים בחוסר שקט, עצבות, דכדוך, תסכול, חוסר עניין מפעילות שהייתה אהובה בשגרה, חוסר הנאה מהחיים, רגזנות מוגזמת, קשיי ריכוז, עייפות ועוד. ניתן למצוא טיפולים שונים ובין היתר: פסיכיאטריים, תרופתיים, פסיכו סוציולוגיים ורגשיים הוליסטיים. כל שיטה תורמת אחרת וניתן לשלב בין מספר שיטות או עם כולן.

  מטרת על בטיפול בדיכאון עמוק וקשה

  המטרה היא כמובן, ריפוי כולל אבל גם ריפוי חלקי בנסיבות קשות נחשב להצלחה. האווירה הקיימת והמכילה עוזרת למטופל למצוא כוחות נפשיים פנימיים אשר יסיטו מחשבות רעות ויעודדו יציאה מהמשבר. הצוות יחוש בשיפור הדרגתי עד לשינוי קיצוני. כל הטיפול אורך ככל הנדרש ויש מצב לשינוי בתוכנית המקורית עקב התפתחויות שונות במהלכו. הצוות מיידע כל העת את בני המשפחה ואף נעזר בה לתמיכה חיצונית. בנוסף, מנסה לקבל סיוע לוגיסטי מהקהילה. כל המעטפת התומכת מסייעת רבות.

  שירות מקצועי

  מומלץ לפנות לצוות "רוח ים – בית מאזן" שקבלו הכשרתם לאחר לימודים, השתלמויות והתמחויות במוסדות מוכרים. הם רכשו ניסיון עשיר ומצטבר עקב טיפולים בנפגעי נפש רבים לאורך השנים. את הצלחתם וכישוריהם הם רוצים להעניק לכל מטופל חדש. כך, הם יתנו לו את הכיוון ליציאה מהמשבר ולחיים שפויים.

  טיפול בדיכאון עמוק

  טיפול בדיכאון קליני

  טיפול בדיכאון קליני נערך בקליניקות ובמרכזי טיפול המותאמים לצרכי נפגעי הנפש. דיכאון קליני מורכב פוגע בתפקוד היום יומי ומשפיע לרעה על הנפגע והאנשים הקרובים אליו. מומלץ לטפל בו במהירות מחשש להחמרה. התהליך מתחיל באבחון של פסיכיאטר מנוסה וממשיך בהתוויית תוכנית טיפול על ידו. בצוות "רוח ים – בית מאזן" ניתן למצוא מומחים לנושא וכדאי לפנות אליהם. 

  טיפול בדיכאון קליני – באמצעות צוות רב תחומי

  טיפול בדיכאון קליני מתנהל בהתאם למצבו של כל מטופל, לסיטואציה בה הוא מצוי, לצרכיו וכדומה. כל תכנית מותאמת בצורה בלעדית לנפגע ומשתתפים בה בעלי מקצוע מגוונים. בראשה עומד, כמובן, הפסיכיאטר אשר מטפל אישית ומפקח על פעילות הצוות המלווה. ניתן למצוא בו אחיות, מטפלים אלטרנטיביים, עובדים סוציאליים, מדריכים ומלווים אחרים. כל אחד תורם את תרומתו ומשפיע בדרכו על המטופל. המטופל יכול להגיע לטיפולים יומיים או לגור בהוסטל. המגורים נעשים רק כאשר מתברר כי פגועי הנפש אינם מסוגלים לגור בביתם עקב מצבם. הוסטל הממוקם בקרבה לים מאפשר אווירה נוחה. הים משפיע לטובה על נפשם של האנשים ופגועי הנפש ולכן, הטיפולים בהם נינוחים ומוצלחים אף יותר. ניתן למצוא טיפולים מגוונים ביניהם: פסיכיאטריים, פסיכו סוציאליים, תרופתיים ורגשיים הוליסטיים. כל אחד ישפיע בצורה אחרת על פגוע הנפש. ניתן לשלב מספר טיפולים כדי להשיג אפקט מקסימאלי.

  מטרת על

  מטרת העל הניצבת לעיני הצוות היא שיפור מצבו של הסובל. דיכאון קליני הינו בעל תסמינים מגוונים הכוללים: אי שקט נפשי, חוסר רצון לבצע פעולות שונות לרבות אלו שהוא אוהב לעשות, נדודי שינה ועוד רבים אחרים. הרצון הוא לסייע לו למצוא בתוכו כוחות נפשיים שיסייעו לו להיחלץ מהמשבר. כך, הוא יוכל לחזור למסגרת חיים שגרתית. ההתקדמות היא הדרגתית ואיטית.

  טיפול בדיכאון שישנה את חייכם

  ניתן לקבל ייעוץ מצוות "רוח ים – בית מאזן" ולהזמין טיפול. אנשי הצוות הינם בעלי ידע רב שנרכש מלימודים במוסדות מובילים, הם כוללים גם התמחויות והשתלמויות מקיפות. הניסיון מגיע מטיפולים מורכבים ומוצלחים לאורך השנים. המומחים ישמחו להעמיד את כל אלו ואת כישוריהם לטובת כל אחד הסובל מדיכאון קליני. 

  טיפול בדיכאון קליני

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות , מצאתי את רוח ים בחיפוש באינטרנט , עזרו לי מאוד, יחס אישי וליווי מקצועי

   אלעד

   פניתי אליהם ועזרו לי מאוד, תודה רבה לרוח ים

   אלמוג

   הגעתי לבית רוח ים במצב נפשי לא פשוט, הצוות קיבל אותי בידיים פתוחות והתאים לי טיפול שעזר לי תוך חודש לעמוד חזרה על הרגליים. רציתי להגיד תודה רבה!!

   מידע נוסף בנושא

   דיכאון קליני אשפוז

   דיכאון קליני אשפוז נועד לטפל בבעיות הנוצרות אצל הסובל. הטיפול הינו מגוון ונעשה במספר דרכים שניתן אף לשלב ביניהן. דיכאון קליני משבש את מהלך החיים של המטופל והמטרה היא לנסות ולחזירו לתפקוד נורמאלי בקרב המשפחה ובקהילה. הפסיאטר המטפל הוא המאבחן וגם בעל המקצוע שמכין את התכנית הטיפולית. צוות "רוח ים – בית מאזן" משקמים, בין היתר, נפגעי דיכאון קליני וכדאי ליצור עימם קשר.

   דיכאון קליני אשפוז – לתקופת זמן קצובה נדרשת

   דיכאון קליני אשפוז נעשה בבית מאזן אשר מצוי בקרבה לים. הים מספק ומוסיף תחושת רוגע לכל מי שנחשף אליו והדבר מסייע מאוד לפגועי נפש. לצד הפסיאטר המוביל ניתן למצוא אחיות, מטפלים אלטרנטיביים, מדריכים, מלווים, עובדים סוציאליים ומומחים אחרים. כל אחד בתחומו יספק את השירות הנכון והמתאים בהתאם לתכנית מקיפה ורב תחומית. הטיפולים יכולים להיות פסיאטריים, פסיכוסוציולוגיים, תרופתיים ורגשיים הוליסטיים. הרצון והכוונה הם שהמטופל יפנים את המסרים המועברים אליו בעת הפגישות וייפתח כוחות פנימיים שיסייעו לו להתגבר על הדיכאון והמצוקות האחרות בהם הוא שרוי. הצוות נעזר גם בבני משפחה תומכים ומיידע אותם בכל הנעשה. בנוסף, מנסה לגייס פעילים בקהילה  היכולים לסייע לוגיסטית בנושאים שונים. בסוף התהליך המטופל אמור לחזור לקהילה. הסיוע בעת המשבר מאנשים בתוכה יסייע לו להשתלב מחדש מאוחר יותר.

   דיכאון קליני סיבות ותסמינים

   דיכאון קליני יכול להיווצר משורה של מקרים ובין היתר: עקב פטירה של אדם אהוב,  מצב כלכלי קשה, מערכות יחסים מסובכות שאינן נעימות במשפחה או בעבודה ועוד. התסמינים הינם רגשיים וגופניים ומתבטאים בעצבות, דכדוך, אי שקט, תסכול, חוסר הנאה מהחיים, הפרעות שינה ותיאבון, קשיי ריכוז, עייפות, חוסר רצון לקבל החלטות ועוד. התסמינים משתנים אצל כל אחד ואחד ושונים גם בין גברים ונשים. 

   טיפול בדיכאון קליני ממוקד

   מומלץ לקבל טיפול מצוות "רוח ים – בית מאזן" המומחים רכשו השכלתם מלימוד, השתלמויות והתמחויות בנושאים רבים בתחום. הם צברו ניסיון לאחר טיפולים מורכבים ומוצלחים במטופלים המגיעים ממגזרי אוכלוסיה שונים. הם ישמחו להעמיד את כל היתרונות הללו למטופליהם.

   דיכאון עמוק

   דיכאון היא ההפרעה הנפוצה ביותר בשנים האחרונות. המון אנשים, בכל טווחי הגילאים בארץ ובעולם סובלים ממנה, גברים, נשים, ילדים וילדות. וככל שהמחלה לא מטופלת בזמן ההתפרצות או לפחות סמוך אלייה, היא הופכת לעמוקה וקריטית יותר, והצורך בטיפול בדיכאון קליני עולה. הרבה מאיתנו לא ממש יודעים לאבחן איך מרגישה או נראית ההפרעה מהסוג הזה, אך לפי סיפורים וחוויות של אנשים אחרים, אנחנו מצליחים לבצע את החיבורים ולנחש, אולי גם אנחנו סובלים ממנה? כדי שתוכלו לדעת בוודאות שהתסמינים שאתם חווים הם ללא ספק תסמיני דיכאון, מומלץ להיוועץ עם פסיכיאטר מומחה שאחראי על ביצוע הטיפולים, והוא יתאים לכם תוכנית טיפולים מותאמת למצב שלכם. רוח ים בית מאזן מאמינים שטיפול בדיכאון מצריך תחושה טובה, משפחתית, אינטימית, מכילה, מעצימה ושלווה. יחד עם אנשי הצוות הנעימים, הם יסייעו לכם להגיע לאיזון נפשי ותחושה טובה יותר בתוך הגוף שלכם.

   איך ניתן לדעת מתי צריך טיפול בדיכאון קליני?

   דיכאון קליני מציג כל כך הרבה תסמינים שמעוררים המון שאלות אצל האדם, אך גם בקרב הקרובים לו. הוא לרוב נראה לחוץ כל כך, שכל שאלה או פנייה שהוא מקבל, הוא מגיב בכעס, בזעם ואפילו בהתקפים שמאוד מפחידים את הצד השני. ההתנהגות ההיסטרית והדרמתית שהוא חווה ומוציא החוצה, מקבלת שם של דיכאון, בעיקר כאשר התגובה אינה פרופורציונאלית בהתאם לסוגיה איתה הוא היה צריך להתמודד. אך תרחישי לחץ יכולים להוציא תגובות רבות, והן: מריבות עם אנשים קרובים, פרידות או פיטורים מיוזמתם, אבל מתמשך על אובדן של אדם קרוב ועוד. במצבים כאלה, חשוב לפנות לטיול בדיכאון קליני ולבדוק את הקשר בין התגובה וההתנהגות למצבו הנפשי. ככל שתגיעו לטיפול מוקדם יותר, תצליחו לזהות, לאבחן ולצאת מזה מהר יותר ממה שחשבתם.

   טיפול פסיכולוגי ותרופתי לדיכאון

   יש סוגים רבים של טיפול בדיכאון קליני, אך הפופולריים והמוצלחים ביותר הם: טיפול פסיכולוגי ותרופתי יחד. השילוב של שניהם הוא הדרך הכי נכונה להגיע להשלמה עם המצב.

   לסיכום, רוח ים בית מאזן מנוסים וותיקים בתחום הטיפול בדיכאון, ושמו לעצמם מטרה לעזור לכל אדם שרוצה ומאמין שהוא יכול לצאת מהשבר הנפשי, לסייע לו להתאזן ולהשתקם.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן