צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  טיפול בחרדות ופחדים אצל מבוגרים

  טיפול בחרדות ופחדים אצל מבוגרים בבית מאזן "רוח ים"

  טיפול בחרדות ופחדים אצל מבוגרים נדרש כאשר הם סובלים קשות ומפסיקים לתפקד במהלך היום יום. במצבים כאלו יש חששות להחמרה במצבם הבריאותי הכללי כולל הגופני, ובנוסף, נגרם סבל עז לאנשים הקרובים אליהם. הטיפול הוא רב תחומי ומתחיל באבחון על ידי פסיכיאטר מנוסה וממשיך בהכנת תכנית מסודרת. בצוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה עובדים מומחים לנושא וכדאי לפנות אליהם לקבלת מידע וייעוץ.

  טיפול בחרדות ופחדים אצל מבוגרים – בסיטואציות מורכבות

  טיפול בחרדות ופחדים אצל מבוגרים מורכב מאוד בשל גילם ומצבם. כאשר מצבם הגופני הינו מורכב ובמיוחד כאשר הם סיעודיים הטיפול אך קשה יותר. חרדות ופחדים נגרמים עקב סיטואציות קשות המציפות מקרים מהעבר ומהווה. לרוב, הן מלוות גם בדיכאונות. החרדות הן, בעצם, תגובות חירום טבעיות של הגוף השואף להתגונן מפני סכנה אפשרית. התסמינים למצב כזה הם: רעד, סחרחורות, הזעות, מתח בשרירים, קצב לב מהיר, נשימות מהירות, דאגה מתמדת, קשיי שינה ועוד. ניתן למצוא סוגי חרדות שאותן יש לאבחן.  ניתן למצוא סוגי טיפולי ובין היתר: פסיכיאטרי, פסיכו סוציולוגי, תרופתי ורגשי הוליסטי. כל טיפול מסייע בדרכו. ניתן לשלב בין מספר מסלולי טיפול אלו כדי להשיג אפקט מרבי. המטרה היא לסייע למטופל למצוא בתוכו כוחות פנימיים אשר יעזרו לו להתגבר על הטראומה בה הוא נמצא. הכוונה היא לכך שהוא יחזור במהרה לשגרת חיים נורמאלית. מדובר על טיפולים הנעשים במסגרת פגישות בקליניקה או בעת מגורים בהוסטל מסודר המותאם למטרות אלו.

  צוות רב תחומי לטיפול בחרדות אצל מבוגרים

  הצוות כולל את הפסיכיאטר המופקד על התיק, מטפל אישית ומפקח על התנהלות הצוות. בנוסף, אחיות, עובדים סוציאליים, מטפלים אלטרנטיביים, מדריכים ומלווים אחרים. כל אחד תורם תרומתו. הוסטל הממוקם בקרבה לים נחשב לבעל אווירה נוחה בגלל שהים מהווה גורם משפיע לטובה על נפש האדם.

  שירות מקצועי

  מומלץ לקבל שירות מקצועי מצוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה המומחים רכשו השכלתם בתחום במוסדות לימוד מובילים ועברו השתלמויות והתמחויות מגוונות. ניסיונם נרכש מטפולים מורכבים ומוצלחים בפגועי נפש המגיעים מאוכלוסיות שונות. הם ישמחו להעמיד את כישוריהם לטובת כל פגוע נפש הסובל מחרדות ופחדים.

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות , מצאתי את רוח ים בחיפוש באינטרנט , עזרו לי מאוד, יחס אישי וליווי מקצועי

   אלעד

   פניתי אליהם ועזרו לי מאוד, תודה רבה לרוח ים

   אלמוג

   הגעתי לבית רוח ים במצב נפשי לא פשוט, הצוות קיבל אותי בידיים פתוחות והתאים לי טיפול שעזר לי תוך חודש לעמוד חזרה על הרגליים. רציתי להגיד תודה רבה!!

   מידע נוסף בנושא

   מה הם סוגי הטיפול הקיימים?

   יש לא מעט גישות טיפוליות שיכולות להתאים למבוגרים שסובלים מחרדות ופחדים. הן לרוב מותאמות אישית, לפי מצב המטופל, גילו, התסמינים שהוא מתאר ורצון שלו להתמודד עם המצב. סוגי הטיפולים הם, טיפול פסיכיאטרי, טיפול פסיכוסוציאלי, טיפול תרופתי, טיפול רגשי הוליסטי. כל סוג יכול להתאים לטיפול בחרדות ופחדים אצל מבוגרים, הרופא המטפל מתאים עבורכם את האחד המתאים.

   לסיכום, רוח ים בית מאזן בעלי וותק ומוניטין רב בתהליך טיפולי הוליסטי כוללני, על חוף הים, עם סביבה רגועה, נעימה, אינטימית ומותאמת אישית למבוגרים שזקוקים לתהליך טיפולי רגוע ושליו.

   מה הם הגורמים שמצריכים טיפול בחרדות ופחדים אצל מבוגרים?

   יש כל כך הרבה סיבות וגורמים להתפתחות חרדות ופחדים בקרב מבוגרים. הן יכולות להתפתח בעקבות מחלה פיזית מסכנת חיים או, הפחד למות או לאבד אדם קרוב, בן משפחה בשל מחלה או בגלל אירוע טראומטי אחר. יש גם את הסיבה הגנטית – לאנשים שיש להם יותר נטייה לחרדה יכולה להיות סיבה גנטית מולדת, משהו שעבר מההורים או מהדור הוותיק יותר. אך לא רק, אלו יכולות להיות סיבות כמו שגרת החיים, לחץ מאוד גדול בבית, בעבודה, מבחינה כלכלית, הפרעות שינה, שימוש בחומרים ממכרים ועוד. טיפול בחרדות ופחדים אצל מבוגרים יכול לאבחן עבורכם את הסיבות והתסמינים ולבנות יחד איתכם תכנית טיפולית שתסייע לכם לחיות בצורה טובה יותר עם החרדה והפחד.

   טיפול בחרדות אצל מבוגרים

   התמודדות עם חרדה בקרב האוכלוסייה המבוגרת היא שונה ואחרת ביחס להתמודדותם של ילדים וילדות בגילאים הצעירים. החששות איתן הם מתמודדים קשורות בעיקר ליכולת ההישרדות שלהם בחיים, כמו: חרדה ממוות, חרדה ממחלות, פחד להסתובב ברחובות חשוכים לבד, פחד ליפול ולמעוד ולעיתים גם פחד לזוז, ללכת, לשכב או לקום. את הפחדים הללו הם חווים לאורך כל שעות היום, והם משתנים בין אדם לאדם ולפי גילו, מצבו הבריאות, הנפשי והפיזי. החרדות והפחדים שמלווים את המבוגרים מונעים מהם לחיות חיים מלאים, הם מונעים מעצמם כל כך הרבה דברים, ולא מפיקים את המירב מחייהם. טיפול בחרדות ופחדים אצל מבוגרים יכול מאוד להקל על התופעות והרגשות שהם חווים ומרגישים, ולסייע להם שלב אחר שלב להתגבר עליהם. רוח ים בית מאזן מאמינים שבעזרת טיפול מותאם אישית, ניתן להתגבר על החרדה והפחד בקרב מבוגרים. תוך הדרכה צמודה, מקצועית ונעימה.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן