077-8047588

צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון  טיפול בחרדות קשות

  טיפול בחרדות קשות

  אתם חוששים לצאת מהבית בשעות מאוחרות, דואגים שמישהו יעקוב אחריהם ויתקוף אתכם? מדובר באחד מבין עשרות תסמינים של הפרעת החרדה שקיימים אצל המון אנשים. אלו תחושות טבעיות שרבים מרגישים אותן והן מלוות אותם לאורך חייהם, בין אם בחזרה מהעבודה בשעות הערב או ביציאה לבילוי עם חברים. החרדות הללו יכולות למנוע מהם לבצע פעילויות שתכננו ואף לדחות אותם לפעמים שהם ירגישו יותר בנוח. איך תדעו אם אתם צריכים להתחיל טיפול בחרדות קשות? כאשר אתם חווים חרדה ולא מצליחים לתפקד בכלל, אם בעבודה, בחיי היומיום, לקיים מערכות יחסים בריאות, לנהל את עצמכם, את המצב הכלכלי שלכם או את הבריאות. אם החרדה מנהלת אתכם ולא אתם אותה, כדאי לפנות לטיפול בהקדם. רוח ים בית מאזן הוקמו במיוחד עבור מצבי חרדה מהסוג הזה, ומלווים גברים ונשים שסובלים מהתקפים או ממצבי חרדה שונים שמנהלים אותם. הם מצמידים להם אנשי מקצוע וביחד הם מתאימים עבורם תכנית טיפולים אישית, שתסייע להם להתגבר ולהמשיך הלאה.

   

  התסמינים שמצריכים טיפול בחרדות קשות

  אדם שחווה הפרעת חרדה, קלה או קשה, ירגיש מגוון רחב של תסמינים, הם יכולים להיות: מועקה, לחץ רב בכל אברי הגוף, דפיקות לב מואצות, דפוק מהיר, גלי חום, יובש בפה, סחרחורות, כאבים בגוף, תחושת נימולים ועוד. אלו הם תופעות פיזיות שהגוף מרגיש בזמן החרדה. בנוסף, קיימים גם תסימנים התנהגותיים, והם: בהלה גדולה, דאגת יתר, פסימיות, ערך עצמי נמוך, מחשבות טורדניות שליליות, פחדים, הימנעות ממפגשים ועוד. אם זיהיתם מספר תסמינים אצלכם, מומלץ להגיע לטיפול בחרדות קשות, ולמנוע את התקף החרדה הבא.

   

  כמה זמן אורך טיפול בחרדות קשות?

  טיפול בחרדות קשות הוא אישי ומותאם לכל אדם ואדם בהתאם לתסמינים ולהפרעות שהוא מתמודד איתם. מדובר בטיפול שיכול להימשך מספר מפגשים, הם יכולים להיות קצרי מועד או ארוכי מועד. מאוד תלוי כמה האדם שסובל מחרדה מוכן לעבור תהליך ומאמין שאחרי הטיפול הוא יצליח להשתקם ולהתנקות מהתסמינים השונים.

  לסיכום, רוח ים בית מאזן מלווים כבר המון שנים מטופלים שחווים חרדה קשה ומסייעים להם להתמודד עם המשבר באופן חיובי. יחד עם הניסיון והידע שהם צברו עם השנים, הם מתאימים עבורם תכנית טיפולים מותאמת, שתעזור להם להגיע לאיזון.

   

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות , מצאתי את רוח ים בחיפוש באינטרנט , עזרו לי מאוד, יחס אישי וליווי מקצועי

   אלעד

   פניתי אליהם ועזרו לי מאוד, תודה רבה לרוח ים

   אלמוג

   הגעתי לבית רוח ים במצב נפשי לא פשוט, הצוות קיבל אותי בידיים פתוחות והתאים לי טיפול שעזר לי תוך חודש לעמוד חזרה על הרגליים. רציתי להגיד תודה רבה!!
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן