צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  אשפוז פסיכיאטרי

  טיפול יום פסיכיאטרי

  דרך האדם, נוטה היא תמיד לחפש אחר קצותיו, אחר נקודות הקצה, אחר גבולותיו.

  רוח ים מקום טיפולי המיועד לאנשים החווים משבר נפשי וזקוקים לטיפול, לתמיכה ולסיוע לחזור ולמצוא את המרכז שלהם.

  טיפול יום פסיכיאטרי בבית מאזן "רוח ים"

  טיפול יום פסיכיאטרי נועד למטופלים שאינם חייבים אשפוז במקום מסודר וסגור. כך, הם יכולים להגיע לפגישות הנקבעות על פי לוח זמנים מסודר לפי הנחיות הפסיכיאטר המוביל את התהליך. הטיפול מותאם ספציפית לכל אחד בהתאם למצבו, לסיטואציה בו הוא נמצא וכדומה. ניתן למצוא מגוון דרכי טיפול שניתן לשלבם. צוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה בעל המוניטין משרתפגועי נפש מכל הסוגים וכדאי לפנות אליהם לייעוץ וקבלת שירות.

  טיפול יום פסיכיאטרי – בקליניקה המיועדת לכך

  טיפול יום פסיכיאטרי שונה מטיפולים לאנשים הסובלים בצורה קשה מבעיות דיכאון, חרדה וכדומה. במקרים האחרונים חייבים המטופלים לגור במקום הערוך לכך דוגמת בית מאזן הנמצא בקרבה לים. הם אינם יכולים לגור בביתם בגלל סיבות רבות. ניתן למצוא מספר דרכי טיפול ובין היתר: פסיכיאטרי, פסיכוסוציולוגי, תרופתי ורגשי הוליסטי. כל אחד נועד להתוות דרך מעט שונה וניתן לשלבם יחד כדי להגיע לתוצאות מקסימאליות. בכל מקרה, מדובר על טיפול אינטימי ייחודי שנועד לאפשר לסובל למצוא כוחות פנימיים מתוכו אשר יסייעו לו להתגבר על הבעיות הקיימות. כך הוא יוכל לנהל טוב יותר את מחשבותיו ובעקבות זאת, את ההתנהלות היום יומית. הוא יוכל שוב לשקם מערכות יחסים בבית, בעבודה וחברה, יחזק את ביטחון והדימוי העצמי וישפר את הסיכוי לחיים איכותיים עתידיים.

  צוות מסייע לאשפוז יום פסיכיאטרי

  לצד הפסיכיאטר המאבחן את הבעיות והמוביל את התהליך על פי תכנית טיפול ייחודית, נמצא צוות תומך. הוא כולל אחיות, עובדים סוציאליים, מטפלים אלטרנטיביים, מדריכים ומלווים. כל אחד יתרום את היכולות שלו. הם כמובן, יכולים להיעזר בבני משפחה התומכים נפשית, בנציגי הקהילה לפתרון בעיות לוגיסטיות ועוד. אלו, וגורמים אחרים, מהווים דמויות משמעותיות בחיי המטופל, נוכחותם עוזרת בהווה ותסייע גם בעתיד כאשר יחזור לחיי הקהילה.

  שירות מקצועי

  צוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה מחזיק ברשותו תשתית מתאימה לפעילותו. כין השאר ניתן למצוא ציוד ואביזרים חיוניים, וכן, מומחים בעלי ידע וניסיון. הידע נרכש מלימודים, השתלמויות, התמחויות וכדומה, והניסיון הצטבר מטיפולים מורכבים ומוצלחים רבים בעבר. הם ישמחו להעמיד את כל אלו לטובת מטופלים חדשים או אחרים הנזקקים לטיפול חוזר. 

  טיפול יום פסיכיאטרי בבית מאזן "רוח ים"

  טיפול פסיכיאטרי פרטי

  טיפול פסיכיאטרי פרטי לנפגעי נפש נדרש בנסיבות שונות. בעיות נפוצות הפוגעות בהם הן דיכאונות וחרדות שנוצרו עקב טראומות וסיטואציות מורכבות וקשות אחרות בחייהם. כאשר הן מפריעות לתפקוד היום יומי יש הכרח לטיפול מורכב. פסיכיאטר מקצועי ומנוסה אחראי על האבחון והכנת תכנית הטיפול ונעזר בצוות רב תחומי. המטרה היא לסייע לסובל לעבור את המשבר ולחזור לתפקוד חיים רגיל. בצוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה מתמחים בטיפולים אלו וכדאי לקבל מהם ייעוץ.

  טיפול פסיכיאטרי פרטי באמצעות צוות מיומן

  טיפול פסיכיאטרי פרטי נעשה בהוסטלים ובמרכזי טיפול המותאמים בצורה מרבית לפעילותם. יש כאלו הממוקמים בקרבה לים המשפיע בנוכחותו לטובה על נפשו של האדם. הוא מרגיע ויכול ליצור אווירה נוחה למטופלים ולצוות עצמו. בכל מקום כזה יש צוות מיומן וגדול הכולל את הפסיכיאטר המוביל, האחיות, העובדים הסוציאליים, המטפלים האלטרנטיביים, המדריכים והמלווים. כל אחד תורם ממומחיותו לתהליך. הפסיכיאטר מאבחן את המטופל המגיע למקום וקובע את תכנית הטיפולים. הוא גם המטפל הראשי. התוכנית מותאמת ספציפית לכל אחד ולוקחת בחשבון את מצבו הנפשי, צרכיו, הסיטואציה בו הוא מצוי ועוד. ניתן למצוא טיפולים יומיים אשר בהם הלקוח מגיע לקליניקה ואחרים, אינטנסיביים יותר, כאשר המטופל שוהה ומתגורר במקום. כל תוכנית נתונה לשינויים מתבקשים.  

  מסלולי טיפול פסיכיאטרים

  ניתן למצוא מספר מסלולים. טיפול: פסיכיאטרי קונבנציונאלי, פסיכו סוציאלי, תרופתי ורגשי הוליסטי. כל אחד פונה לנקודה אחרת ומשפיע בדרכו. כמובן, שניתן לשלב את כולם או חלקם לצורך התקדמות והשגת אפקט מקסימאלי. המטרה המוצהרת היא לסייע למטופל למצוא בתוכו כוחות נפשיים אשר יסייעו לו להתגבר על מצוקותיו ולהתגבר על המשבר. הרצון הוא להחזירו למסגרת חיים נורמאלית ממנה יצא עקב הבעיות שהציקו לו. ההתקדמות היא, לרוב, איטית והדרגתית.

  טיפול פסיכיאטרי אצל רופא פרטי

  מומלץ לפנות אל צוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה בעל המוניטין בתחום. ברשותו מערך מקצועי ומורכב אשר בראשם מומחים בעלי ידע רב וניסיון. הידע נרכש לאחר שנים רבות של לימוד במוסדות מוכרים, התמחויות והשתלמויות ועוד. הניסיון נרכש מטיפולים מורכבים ומוצלחים במטופלים המגיעים מאוכלוסיות שונות. הצוות ישמח להעמיד את כישוריהם לטובת כל פגוע נפש.

  טיפול פסיכיאטרי פרטי באמצעות צוות מיומן

   

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות , מצאתי את רוח ים בחיפוש באינטרנט , עזרו לי מאוד, יחס אישי וליווי מקצועי

   אלעד

   פניתי אליהם ועזרו לי מאוד, תודה רבה לרוח ים

   אלמוג

   הגעתי לבית רוח ים במצב נפשי לא פשוט, הצוות קיבל אותי בידיים פתוחות והתאים לי טיפול שעזר לי תוך חודש לעמוד חזרה על הרגליים. רציתי להגיד תודה רבה!!

   מידע נוסף בנושא

   טיפול פסיכיאטרי בתל אביב 

   טיפול פסיכיאטרי בתל אביב נועד לפגועי נפש מסוגים שונים ובדרגות חומרה מגוונות. הטיפול נעשה באמצעות צוות רב תחומי אשר בראשו עומד פסיכיאטר מנוסה. ניתן לקבל טיפול יומי או לבקש טיפול אינטנסיבי יותר כאשר המטופל מאושפז בהוסטל מתאים. המטרה היא לשפר את מצבו ולהחזירו לתפקוד חיים נורמאלי. צוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה מתמחה בנושא וכדאי לקבל מנציגיו ייעוץ ומידע מקיף.

   טיפול פסיכיאטרי בתל אביב – לשדרוג איכות החיים

   טיפול פסיכיאטרי בתל אביב ניתן לאחר אבחון מדוקדק הנעשה על ידי הפסיכיאטר המוביל את הטיפול. הוא גם קובע את תכנית הטיפול המותאמת ספציפית לנבדק, למצבו ולצרכיו ובנוסף, מטפל אישית ומשגיח על עבודת הצוות. לצידו עובדים אחיות, עובדים סוציאליים, מטפלים אלטרנטיביים, מדריכים ומלווים שונים. כל אחד תורם מיכולותיו למאמץ הקבוצתי. ניתן למצוא מספר גישות טיפול וביניהן: פסיכיאטרי, פסיכו סוציאלי, תרופתי, ורגשי הוליסטי. כל טיפול מכוון אחרת וניתן לשלב בין כולם או חלקם. כל תכנית עשויה להשתנות בהתאם להתפתחויות דוגמת התקדמות בתגובות המטופל, נסיגה במצבו, יציבות או כל שינוי אחר. הצוות נעזר בבני משפחה לתמיכה רגשית ובנציגי הקהילה לתמיכה לוגיסטית ואחרת.

   מטרות

   מטרת הטיפול היא לאפשר לכל מטופל למצוא בתוכו כוחות פנימיים אשר יסייעו לו להתגבר על הבעיות בהן הוא נתון ולצאת מהמשבר בדרך לחיים נוחים יותר. כך להתגבר על דיכאונות וחרדות, להקטין או לבטל הפרעות נפשיות הפוקדות אותו וכן הלאה. פגועי נפש בדרגת חומרה גבוהה אשר אינם מסוגלים לגור בביתם מסיבות שונות יכולים להתאשפז או לגור בהוסטל המותאם בצורה מושלמת לצרכיהם. הם יקבלו שירות מקיף. ניתן למצוא הוסטלים בקרבה לים ואלו נחשבים לנעימים מאוד ובעלי אווירה  נינוחה, שכן, לים יש השפעה מרגיעה ונהדרת על נפש האדם.

   חברה מקצועית

   צוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה בעל מומחים אשר רכשו השכלתם במוסדות לימוד מובילים והשתלמו והתמחו בהם לאורך השנים. הם רכשו ניסיונם מטיפולים מורכבים ומוצלחים בפגועי נפש רבים המגיעים ממגזרי אוכלוסייה שונים. הם ינצלו את כישוריהם לטיפולים בנפגעי נפש נזקקים נוספים. 

   אשפוז יום פסיכיאטרי

   רבים מאיתנו יכולים לחוות משבר נפשי אחד לפחות במהלך חיינו, שיצריך בסופו של דבר טיפול נפשי. במקרים הללו הרבה אנשים יעדיפו לוותר על עזרה מקצועית, וינסו להתמודד עם המצב לבד. אך ככל שהשנים עוברות והמצב הנפשי לא מטופל, המצב יכול להידרדר עד כדי התפתחות של הפרעות נוספות, שהולכות וגדלות עם השנים. מדובר בגלגל שיהיה קשה מאוד לצאת ממנו ללא טיפול בזמן. לכן מומלץ, עוד בסמוך לשלב המשבר, לפנות לטיפול ואף לשקול אשפוז פסיכיאטרי שיוביל לתוצאות הרבה יותר טובות. רוח ים בית מאזן הנם מסגרת חלופית לאשפוז בבית החולים פסיכיאטרי, ומציעים לכם להיכנס למסע טיפולי אישי, חם, רגוע ושליו ואפשרויות טיפול רבות ומותאמות אישית עבורכם.

   סוגי אשפוז פסיכיאטרי

   יש כמה סוגי אשפוז פסיכיאטרי שקיימים במדינה. הראשון הוא הטבעי והפופולרי ביותר – אשפוז לפי בחירה חופשית. אדם שמרגיש שיש לו צורך לעבור תהליך טיפולי ארוך בתוך מסגרת, שתסייע לו לשנות את דפוסי החשיבה ותעזור לו להגיע לאיזון, בוחר להתאשפז לפי בחירתו. בנוסף, האופציה הנוספת היא אשפוז כפוי. אדם שדחה המון שנים את הטיפול במצבו הנפשי והגיע למצב שבו ההפרעות והתסמינים הם רבים, מנהלים אותו, גורמים לו לירידה בתפקוד היומיומי והוא נחשב גם כמסוכן לסביבה – הוא לאדם שצריך אשפוז כפוי. אך לפי חוקי מדינת ישראל, רק פסיכיאטר מוסמך יכול להורות על האשפוז הכפוי.

   איך מתבצע התהליך הטיפולי?

   אחרי הבחירה להגיע לאשפוז פסיכיאטרי ומציאת מסגרת שמתאימה עבורכם, חשוב שתכירו את תהליך הטיפול שתקבלו. בשלב הראשון, הפסיכיאטר שתפגשו יבצע אבחון מקיף לגבי מצבכם. הוא ישאל אתכם שאלות מקיפות וגם את בני משפחותיכם, כדי להבין את המצב לעומקו. לאחר מכן, הוא יתאים לכם תכנית טיפולים שכוללת, טיפול תרופתי, פסיכולוגי, התנהגותי ועוד. התוכנית תהיה מותאמת לפי היעדים והמטרות שתרצו להגיע אליהם מבחינה נפשית, רגשית והתנהגותית. לאחר מכן הוא יסביר לכם כמה זמן עשוי לקחת התהליך כולו, בהתאם למצב התקדמותכם.

   לסיכום, רוח ים בית מאזן מסייעים לאנשים כבר המון שנים בשיקום מתוך משברים נפשיים עמוקים, ומציעים להם חלופת אשפוז איכותית ומקצועית, לצד אנשי צוות מהשורה הראשונה.

   אלטרנטיבות לאשפוז פסיכיאטרי

   תחושות החרדה, הדיכאון, העצב, התסכול, הבדידות, התקפי הזעם והרצון להישאר לבד, הם רק חלק מהתסמינים שאנשים חווים במהלך היומיום. אלו יכולים להתפתח בעקבות לחץ במקום העבודה, בבית, במערכת יחסים, לחץ כלכלי, אך גם בעקבות טראומות ומקרים שהם חווים לאורך חייהם שמשפיעים המון על המצב הנפשי והגופני יחד. עם השנים נולד קשר ההשפעה בין הנפש לגוף, ככל שהנפש שלנו מרגישה פגועה או מתנהגת לא לפי מה שהיא באמת רוצה, אז נולדים תופעות הלוואי הבריאותיות והנפשיות. הן מתחילות בקטן, בהתחלה עם תסמין אחד, אך ככל שממשיכים להיחשף לאותם מצבי לחץ או טראומה, המצב הנפשי מחמיר והופך למורכב יותר. בשביל שתוכלו לאבחן בצורה הטובה ביותר מה אתם בדיוק מרגישים וחווים, כדאי להגיע לטיפול פסיכיאטרי בתל אביב ולבחון את הנתונים לעומק. רוח ים בית מאזן הוקמו במיוחד למצבי אבחון פסיכיאטרים מהסוג הזה, ומאפשרים להם להגיע למרחב נעים ורגוע, לאבחן את מצבכם ואף להתאים לכם טיפול מתאים, לפי סוג ההפרעות ותופעות הלוואי שאתם מרגישים.

   סוגי טיפול פסיכיאטרי בתל אביב

   יש מגוון טיפולים שניתן לעשות, הם רבים ומגיעים בהמון אופנים. תחילה קיים טיפול פסיכיאטרי בתל אביב, שמבצע את האבחון של מצבכם. הרופא או הרופאה הפסיכיאטרים יתשאלו אתכם, יבחנו את התסמינים שאתם חווים, ינסו לבדוק גם עם הסביבה שלכם אם הם רואים תסמינים שונים ואחרים שאתם לא שמתם לב אליהם ורק לאחר מכן, הם יתאימו לכם טיפול. הטיפול יכול להיות פסיכולוגי, שיזהה את דפוסי החשיבה שסיגלתם לעצמכם בזמן לחץ או טראומה, ויעזרו לכם לבנות דפוסי חשיבה חדשים. בנוסף, הם יציעו לכם גם טיפול ב-CBT, טיפול תרופתי ונוספים. כמובן שהטיפול ניתן בסמוך לאבחון המקצועי שבוצע, ולא על סמך דעתם האישית.

   תוך כמה מפגשים, ואתם מסודרים

   אחרי ביצוע האבחון, בחינת התסמינים, רופא מטפל ובניית תכנית טיפול פסיכיאטרי בתל אביב מותאמת אישית, כל שנותר לכם הוא להתחיל את מסלול המפגשים שהוקצה לכם ולהיכנס למסע נפשי מרתק, בו תסגלו דפוסים חדשים ותצליחו לחיות ביותר נינוחות.לסיכום, רוח ים בית מאזן בעלי ניסיון רב בביצוע טיפולים ואבחונים פסיכיאטרים למטופלים שזקוקים ללווי נפשי. הם מציעים מקום ומרחב נוח, רגוע ושליו, מול הים ומאמינים שבדרך משותפת, אפשר להגיע לתוצאה טובה.

   מה הוא אשפוז פסיכיאטרי?

   אשפוז פסיכיאטרי הוא אחד מהמצבים הכאובים ביותר בעולם הטיפול הפסיכיאטרי, זאת יודעים כל מי שטופל פעם במצבים כאלו, או הכיר מקרוב מטופל כזה. גם הפסיכיאטרים מכירים בעובדה זו ולא ממהרים לאשפז במחלקות פסיכיאטריות כל מטופל, משתדלים ככל האפשר להשאיר את המרחב הטיפולי בקליניקה ולאפשר למטופל לחזור הביתה מעבר לשעות הטיפול. קיימים אפילו מרכזי יום כדי למעט ככל האפשר באשפוז מלא, ובכל זאת, במקרים לא מעטים לא קיימת ברירה אחרת, וכדי להשיב למטופל את האיזון הנפשי לו הוא משווע- חייב המטופל אשפוז פסיכיאטרי לתקופה כזו או אחרת. מה חשוב לדעת כאשר שולחים את יקירנו לאשפוז פסיכיאטרי? הצוות המקצועי של רוח ים, מרכזים חליפיים לאשפוז פסיכיאטרי בגישה הייחודית של רוח ים, ובאמון מלא של מטופלים ומטפלים, גורמים ממשלתיים ובינלאומיים, עונה לכם.

   שולחים את יקירכם לאשפוז פסיכיאטרי

   אשפוז פסיכיאטרי לעיתים מתקבל בהבנה ובהסכמה שבשתיקה מצד המטופל המאושפז, ולעיתים מגיע באופן כפוי פחות או יותר. כך או אחרת, אין ספק שמדובר בתקופת קושי עמוק ביותר, חשוב לדעת שבמרבית המחלקות הציבוריות בתחום היחס למאושפזים עשוי להיות פחות רגיש, ובמידה ובחרתם במחלקה כזו קריטי ביותר יהיה לתמוך במטופל מבחוץ בכל דרך שרק עולה בדעתכם. ליווי צמוד של המשפחה ימנע עגמות נפש מאוחרות, ביקורים רציפים ככל שמתיר מצבו הפסיכיאטרי של המטופל, ביקורות בלתי צפויות על אופן הטיפול ומצבו של יקירכם המאושפז, וכל מה שיעזור לכם להגביר את האחריות של הצוות המטפל.

   מעקב התקדמות רציף במצבי אשפוז פסיכיאטרי

   יתרה מכך, חשוב לדעת שבשונה ממחלקות רפואיות פיזיות, הטיפול במחלקות הנפש הוא מורכב יותר, ולעיתים קשה לזהות שהתהליך אינו נושא פירות והתקדמות מצבו של המטופל נתקעת. אין מדידות לחץ דם או בדיקות שתן קבועות, ועם כל רצונם הטוב של המטפלים והפסיכיאטרים במחלקה לא תמיד ניתן לנטר באופן קבוע את מצבם של כל המטופלים. כדי למנוע מציאות בה יקירכם שוהה במחלקה פסיכיאטרית לאורך זמן ללא התקדמות, דבר שעלול לסבך את מצבו עוד יותר עד כדי שלבים בלתי הפיכים, חשוב שאתם תהיו אלו ששמים יד על הדופק ומסמנים לצוות המחלקה במקרה הצורך.

   אם חשוב לכם לשים את יקירכם בידיים טובות ובטוחות- רוח ים הוא המקום בשבילכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן