צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  איזון נפשי

  איזון נפשי תקין מהווה אבן יסוד בהתנהלות של כל אחד. הסבל הוא אישי אבל הבעיה עוברת גם לבני המשפחה הקרובים, פוגעת אף בקשריו החברתיים, בקשרי העבודה ועוד ומשבשת רבות. אדם שאיננו מאוזן נפשית לאורך זמן אינו יכול לתפקד וחייב טיפול פסיכיאטרי. תכנית טיפול נעשית לאחר אבחון מדוקדק הנעשה על ידי פסיכיאטר מנוסה. צוות "רוח ים – בית מאזן" מונה מומחים היודעים לטפל במגוון בעיות נפש ולפתור אותן.

  איזון נפשי חשוב לתפקוד תקין

  איזון נפשי לצד גוף בריא יסייע לכל אחד לחיות את חייו השגרתיים בנינוחות והנאה. אנשים רבים נפגעו נפשית עקב טראומות, מחלות, מצבים כלכליים קשים, מערכות יחסים קשות ועוד. יציאה מאיזון נפשי במקרים אלו ואחרים גורמת לתסמינים קשים ובין היתר: דכדוך, חוסר חשק לבצע פעילות שהייתה אהובה בעבר, חוסר שקט נפשי, נדודי שינה ועוד. כל תכנית טיפול מתחשבת בכל הסימפטומים הללו ובאחרים נוספים עליה מדווחים. ניתן למצוא מספר מסלולי טיפול שניתן אף לשלבם. כך: טיפול פסיכיאטרי, פסיכו סוציולוגי, תרופתי ורגשי הוליסטי. הטיפולים יכולים להתקיים על בסיס יומי או במסגרת שהייה ומגורים בבית מאזן המצוי בקרבה לים, לים קיימת השפעה מרגיעה על נפש האדם כולל על סובלים מבעיות נפש. מטרת הטיפולים היא עידוד המטופל למציאת כוחות נפש פנימיים שיסייעו לו בשיקום עצמי. התיאוריה הזאת גורסת כי זאת דרך מעולה שאף מסייעת לשמור על אורח חיים בריא בעתיד.

  איזון נפשי שינוי נפשי – צוות רב תחומי 

  לצד הפסיכיאטר העומד בראש ניתן למצוא צוות מיומן ומחויב. בין היתר: אחיות, עובדים סוציאליים, מטפלים אלטרנטיביים, מדריכים ומלווים. כל אחד יתרום בדרכו. הם יכולים להיעזר בבני משפחה תומכים ובאנשי קהילה המסייעים בנושאים לוגיסטיים חשובים. המטופל מגיע מהמשפחה וחוזר אליה לאחר הטיפול וכל סיוע ותמיכה מהם יסייע לו להשתלב חזרה בקלות.

  שירות מקצועי

  הצוות הינו בעל ידע וניסיון רבים. הפסיכיאטרים המובילים הינם בעלי השכלה מתקדמת בתחום הכוללת לימודים, השתלמויות והתמחויות במוסדות לימוד מוכרים. הניסיון נרכש לאחר טיפולים מרובים לאורך השנים במגוון מטופלים נזקקים. הצוות ישמח להעמיד את כישוריו לכל מטופל חדש או אחר שחסר לאחר משבר. פנו אלינו לצוות "רוח ים – בית מאזן" לייעוץ, ונשמח לסייע.

  איזון נפשי חשוב לתפקוד תקין

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות , מצאתי את רוח ים בחיפוש באינטרנט , עזרו לי מאוד, יחס אישי וליווי מקצועי

   אלעד

   פניתי אליהם ועזרו לי מאוד, תודה רבה לרוח ים

   אלמוג

   הגעתי לבית רוח ים במצב נפשי לא פשוט, הצוות קיבל אותי בידיים פתוחות והתאים לי טיפול שעזר לי תוך חודש לעמוד חזרה על הרגליים. רציתי להגיד תודה רבה!!

   מידע נוסף בנושא

   חוסר איזון נפשי

   חוסר איזון נפשי נגרם בגלל בעיות נפשיות שונות. בין הנפוצות ביותר הן חרדות ודיכאון הנוצרות מסיבות מגוונות. טיפול פסיכיאטרי משולב מסייע רבות לכל נפגע, ובמקרים רבים, גם מביא לפתרון מוחלט של הבעיה. צוות הטיפול הינו רב תחומי בראשות פסיכיאטר מנוסה. צוות "רוח ים – בית מאזן" הם בעלי תשתית מקצועית לעיסוק בטיפולים לנפגעים נפשית וכדאי לפנות אליהם.

   חוסר איזון נפשי – פגיעה בתפקוד השוטף

   חוסר איזון נפשי המגיע בעוצמות גבוהות ואינו מרפה פוגע רבות בתפקוד היום יומי. הוא גורם לאי שקט, לדכדוך, תסכול, חוסר עניין והנאה מהחיים, הפרעות שינה ותיאבון, קשיי ריכוז, עייפות, חוסר רצון לקבל החלטות ועוד. התסמינים משתנים אצל כל אחד ואחד ושונים גם בין גברים ונשים. במקרים חמורים כאלו, יש צורך לבקש סיוע של פסיכיאטרים המתמחים בתחום. הבעיה מאובחנת בקליניקה ועל פי האבחון מכין הפסיכיאטר תכנית טיפול המיועדת ספציפית לכל אחד. ניתן למצוא מגוון טיפולים ובין היתר: טיפול פסיכיאטרי, פסיכו סוציאלי, תרופתי ורגשי הוליסטי. כל אחד הינו מסלול מעט שונה וניתן לשלב בין מספר כאלו או כולם. לצד הפסיכיאטר המטפל ואף המוביל את כל התהליך פועלים בעלי מקצוע דוגמת: אחיות, עובדים סוציאליים, מטפלים אלטרנטיביים, מדריכים ומלווים שונים. כל אחד משפיע בדרכו.

   אבחון בחוסר איזון נפשי – טיפול מקיף

   הטיפול יכול להינתן במסגרת אשפוז ו/או מגורים בבית מאזן המצוי בקרבה לים. לים והאווירה שהוא מספק יש השפעה חשובה על כל אחד, ובוודאי, על אנשים בעלי חוסר איזון נפשי. הבית הינו נעים לשהייה ומאובזר היטב למשימותיו. הוא מיועד לאנשים אשר אינם יכולים לגור בביתם ובחיק משפחתם מסיבות שונות. יחד עם זאת, ניתן לקבל גם טיפול יומי. הצוות ייעזר ככל האפשר בבני הבית לתמיכה במטופל, וכן, בנציגים מהקהילה לתמיכה לוגיסטית ואחרת. מטרת הטיפול הוא לאפשר לפציינט למצוא בתוכו כוחות משמעותיים שיסייעו לו לצאת מהמצב. זאת גם דרך טובה לשמירה על חיים סבירים בהמשך ולאורך זמן. המומחים הפועלים בשם צוות "רוח ים – בית מאזן" הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר וכדאי לפנות אליה כדי לקבל ייעוץ וטיפול לבן משפחה שנפגע חמורות. 

   איזון גוף נפש

   איזון גוף נפש חיוני לתפקוד נורמאלי של כל אדם. כאשר האיזון מופרע אזי הנפגע סובל רבות ומצבו עלול להתדרדר עד כדי סיכון בריאותי חמור. גם המשפחה סובלת עימו ויש צורך לקחת את הנפגע לאבחון מדוקדק ומקצועי. פסיכיאטר מנוסה אחראי על האבחון ואף מתווה תכנית טיפול מתאימה. צוות "רוח ים – בית מאזן" כאן עבורך.

   איזון גוף ונפש לניהול חיים איכותיים

   איזון גוף ונפש נפגע עקב פגיעות נפשיות הנגרמות מטראומות מהעבר או מהווה. לפגיעות הללו יש גורמים נוספים כמו גנטיקה, קשיים כלכליים וחברתיים ועוד. הטיפולים הנדרשים הולכים מהקל אל הכבד. כאשר הנפגע סובל מקשיים המאובחנים כקלים יותר אזי יסתפק הפסיכיאטר בפגישות בקליניקה שלו. במידה והנפגע אינו מסוגל לגור בביתו ,יהיה צורך לאשפזו בהוסטל או במוסד סגור אחר שבו הוא יטופל בצורה אינטנסיבית יותר. הוסטל הממוקם ליד הים נחשב לאחד שבו יש אווירה נוחה ונעימה מאוד. לים השפעה ניכרת טובה על נפש כל אחד, ובמיוחד, על נפגעי נפש. הטיפול ייעשה טוב יותר והסיטואציה טובה גם לצוות המטפל. ניתן למצוא מגוון טיפולים מורכבים וביניהם: פסיכיאטרי, פסיכו סוציולוגי, תרופתי ורגשי הוליסטי. כל אחד משפיע בדרכו. ניתן לשלב ביניהם להשגת תוצאות טובות ומרביות. הרצון הוא לסייע למטופל למצוא כוחות נפשיים פנימיים בהם הוא ישתמש ליציאה מהמשבר. הרצון הוא שאיזון הגוף והנפש יחזור להיות כבעבר למען חיי שגרה נוחים.

   צוות רב תחומי המומחה באיזון בין גוף לנפש

   צוות המטפלים כולל את הפסיכיאטר העומד בראש ואף מטפל אישית ומשגיח מלמעלה. בנוסף, אחיות, עובדים סוציאליים, מטפלים אלטרנטיביים, מדריכים ומלווים. כל אחד משפיע בניסיונו ומהידע שלו לטובת המטופל. כל מאושפז יקבל את כך השירותים הנלווים הנדרשים בעת מגורים במקום מסודר כזה. מצוות "רוח ים – בית מאזן" תוכל לקבל שירות מקצועי המוגש על ידי מומחים אשר למדו את הנושא במוסדות לימוד מובילים. הם התמחו והשתלמו לאורך השנים וצברו ניסיון מצטבר מעשרות טיפולים בנפגעים רבים שהגיעו מאוכלוסיות מגוונות. הצוות ישמח להעמיד את כל אלו ואת כישוריו לכל פגוע נפש נזקק.

   מה הוא איזון גוף נפש?

   לא מעט אנשים מתמודדים עם חיי שגרה תובעניים מאוד אשר יוצרים אצלם לחץ ומתח. לחץ ומתח יכולים להגיע במינון סביר כאשר האדם גם מצליח להתמודד עימם ולא לגרום להם לנהל את חייו, או שהם יכולים להשתלט כליל על חייו של האדם ולגרום לו לחיות בסטרס מתמשך, דבר אשר מוציא אותו מהאיזון הנפשי ועלול לפגוע גם בבריאות הגוף שלו. איזון גוף נפש מהווה דבר חשוב ביותר. אדם אשר הנפש שלו איננה מאוזנת, עלול לחלות, להתמודד עם כאבים כרוניים מסוגים שונים ועוד. על כן, חשוב מאוד שהוא יבחר בטיפול שיכול לסייע למצבו זה ולהשיב את האיזון הגופני והנפשי שלו.

   מה קורה לגוף האדם כאשר נפשו יוצאת מאיזון?

   לכאורה, כאשר מדובר על מצב של חוסר איזון נפשי, יש צורך לתת מענה בפן הנפשי בלבד. אולם, חשוב מאוד שתדעו כי הגוף והנפש של כל אדם קשורים בקשר משמעותי זה בזה. אדם שחווה מצוקה נפשית, יחווה זאת לא פעם גם בממד הגופני. על כן, איזון גוף נפש הוא תהליך חשוב ביותר לכל אדם שחוסר מחוסר איזון נפשי שגורם לו גם לחוסר איזון גופני וזאת בכדי להשיב לו את שלוות הנפש ובריאות הנפש והגוף. על כן, אם אדם סובל מחוזר איזון נפשי אשר גורם לו גם לכאבים גופניים או מחלות, חייב לטפל בעצמו ולהשיב את האיזון לגוף ולנפש. בעוד שישנם מצבים שבהם טיפול בקהילה מספיק לאדם בכדי להשיב את האיזון לגופו ונפשו, הרי שישנם מצבים שבהם הוא לא מצליח לתפקד בשל אותו חוסר איזון ועל כן, כדאי מאוד שיפנה לטיפול במרכז טיפולי מקצועי המכיל צוות רב תחומי שמטרתו היא לסייע לאדם להתמודד בצורה הטובה ביותר עם הקושי שלו.

   כיצד תבחרו מרכז טיפולי עבור איזון גוף נפש

   תהליך איזון גוף נפש חייב להתבצע בליווי של אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. על כן, אם אתם מחפשים את הדרך לאזן את הגוף והנפש שלכם, כדאי שתבדקו באיזה מרכז טיפולי יש מגוון רחב של אנשי מקצוע שיכולים לסייע בתחום, איזה סוג תוכנית טיפולית תיבנה לכם, מה היא תכלול ועוד.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן