צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  טיפול נפשי

  טיפול נפשי יעיל וממוקד

  טיפול נפשי נועד לכל הסובל מבעייה נפשית חמורה אשר הינה מתמשכת או כרונית. הוא חייב להיעשות על ידי מומחים בראשות פסיאטר המתמחה בנושא. תהליך הטיפול מתחיל באבחון אשר מגיע לאחר גילוי תסמינים על ידי בני משפחה או גורמים אחרים החיים לצד הסובל. ניתן למצוא שיטות טיפול שונות שחלקן הן סטאנדארטיות ואחרות מעט שונות והוליסטיות. בית מאזן של חברת  צוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה דוגל בגישה ההוליסטית הייחודית יותר וכדאי לפנות אליו לייעוץ וטיפול.

  טיפול נפשי – בבית בקרבה לים

  טיפול נפשי נעשה על ידי צוות רחב ומגוון אשר ברשותו עומד פסיכיאטר המתווה את הדרך הנכונה מבחינתו. הוא כולל בנוסף עובדים סוציאליים, מטפלים אלטרנטיביים, אחיות, מדריכים ומטפלים נוספים. כל אחד מתמחה בתחומו ויחד הם צוות לעניין אשר רואה את טובת המטופל ובני משפחתו המתמודדים בסיטואציה. הטיפולים בבית נעים, מתוכנן ומאובזר היטב לשהייה ובקרבה לים מוסיפים רוגע רב ושקט למטופל ולצוות גם יחד. הטיפול הינו, בין היתר, הוליסטי ואינטימי ומבוסס על תורות שעוצבו במשך הזמן. הרצון הוא למצוא גם תמיכה בקרב הקהילה והמשפחה אשר יספקו מעטפת מכילה ותומכת לאורך כל הטיפול. כך, יוכל כל אחד למצוא את הכוחות הנפשיים המצויים בו להתגברות על תופעות קשות של דיכאון, חרדות ואחרות התוקפות בסיטואציות מורכבות אלו.

  תהליך טיפול בלחץ נפשי

  תהליך ריפוי  בשיטה זאת נחשב בעיני המומחים כיעיל יותר בגלל שהוא ממעט להשתמש בתרופות ומאחר והוא מגיע ממקום רגוע ואנושי יותר. כך, גם הסיכוי שהתופעות תחזורנה נמוך יותר. צריך לזכור, כי לאחר הטיפול הוא חוזר לקהילה. כאשר הוא נתמך בגורמים מקרבה לאורך כל תכנית הטיפול הוא יכול לחזור לחיים נורמאליים בה ביתר קלות ועם זכרונות ומשקעים טובים. התכנית נמשכת לאורך זמן בהתאם לצורך, להתקדמות ולסיטואציה.

  בית "רוח ים"

  "רוח ים" נבנה במיוחד לסיטואציות קשות אותם חווים פגועי נפש למיניהם. משום כך, מומלץ לפגועים ובני משפחותיהם לפנות אליו לייעוץ, לאבחון ולקבלת טיפול. הצוות הינו בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיע עקב טיפולים מורכבים ומוצלחים מהעבר באנשים המגיעם משכבות אוכלוסיה שונות עקב טראומות מגוונות.

  טיפול נפשי יעיל וממוקד

  טיפול נפשי פרטי 

  טיפול נפשי פרטי מתבקש כאשר פגוע הנפש אינו מצליח לקבל מענה טוב ממטפלים מוסדיים. ניתן לעשותו, בין היתר, במסגרות שונות ובנסיבות מגוונות. פגיעה נפשית חריפה פוגעת קשות בתפקוד היום יומית ומשבשת את החיים. יש צורך בתוכנית טיפול הנקבעת על ידי פסיכיאטר אשר גם עושה את האבחון הראשוני. צוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה הוא בעל מוניטין ומתמחה בתחום.

  טיפול נפשי פרטי – לפתרון בעיות מורכבות

  טיפול נפשי פרטי ניתן להיעשות בפגישות יומיות אשר נקבעות על פי לוח זמנים מסודר. במקרים מורכבים ומסובכים יהיה צורך לגור בהוסטלים מיוחדים המותאמים למטופלים אשר אינם יכולים לשהות בביתם מסיבות שונות. המגורים בהוסטל כזה יכולים להיות קצובים בזמן קצר או ממושכים. כל אשפוז – על פי הסיטואציה בה מצוי המטופל. הוסטל הממוקם בקרבה לים נהנה מאווירה נוחה בגלל השפעתו המרגיעה על הנפש. המטופלים יגיבו טוב יותר לכל טיפול. ניתן למצוא מספר גישות ובין היתר: טיפול פסיכיאטרי, פסיכו סוציולוגי, תרופתי ורגשי הוליסטי. כל אחד מכוון אחרת אבל ניתן לשלב את חלקם או כולם. הפסיכיאטר נוטל חלק בתהליך הטיפול ולצידו עובדים אחיות, עובדים סוציאליים, מטפלים אלטרנטיביים, מדריכים ומלווים שונים. כל אחד תורם תרומתו למאמץ הקבוצתי. הצוות נעזר גם בבני משפחה לתמיכה רגשית, בנציגים מהקהילה לתמיכה לוגיסטית ואחרת וכדומה. השיתוף שלהם בתהליך חיוני בהווה וגם בעתיד כאשר המטופל יוצא מההוסטל וחוזר לחיות בקרב המשפחה והקהילה.

  מטרות ואמצעים

  המטרה הסופית היא, כמובן, ריפוי חלקי או מושלם. המטפלים מנסים לעורר אצל המטופל כוחות נפש פנימיים אשר יסייעו לו להתגבר על המשברים אותם הוא חווה. כך ייעלמו או יצומצמו חרדות, דיכאונות, הפרעות נפשיות שונות וכדומה. שיטה זאת נחשבת ליעילה וטובה והשפעתה ניכרת לזמן ארוך קדימה.

  לצוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה, תשתית מותאמת מקצועית לפעילות ומומלץ לקבל ממנו שירות. המומחים רכשו השכלתם במוסדות לימוד מובילים. הם השתלמו והתמחו בהם לאורך השנים. הניסיון שלהם הצטבר מטיפולים מורכבים ומוצלחים בפגועי נפש רבים שהגיעו ממגזרי אוכלוסייה שונים. הם ישמחו להעמיד את כישוריהם לטובת נזקקים נוספים. 

  טיפול נפשי פרטי

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות , מצאתי את רוח ים בחיפוש באינטרנט , עזרו לי מאוד, יחס אישי וליווי מקצועי

   אלעד

   פניתי אליהם ועזרו לי מאוד, תודה רבה לרוח ים

   אלמוג

   הגעתי לבית רוח ים במצב נפשי לא פשוט, הצוות קיבל אותי בידיים פתוחות והתאים לי טיפול שעזר לי תוך חודש לעמוד חזרה על הרגליים. רציתי להגיד תודה רבה!!

   מידע נוסף בנושא

   טיפול נפשי דחוף

   טיפול נפשי דחוף ניתן לפגועים נפשית שאינם יכולים לתפקד ביום יום וסובלים קשות מהפרעות שונות. ניתן למצוא דרגות שונות של פגיעות שחלקן מורכבות מאוד ואף מחייבות אשפוז בהוסטל. כל תהליך מתחיל באבחון הנערך על ידי פסיכיאטר מנוסה שאף מכין תכנית טיפול מותאמת לנבדק. לידו פועל צוות רב תחומי מיומן ורב ניסיון. צוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה מתמחה בתחום, ומחזיק בתשתית מקצועית לנושא וכדאי ליצור קשר עימו לייעוץ.

   טיפול נפשי דחוף – בקליניקה מקצועית ומסודרת

   טיפול נפשי דחוף יכול לסייע בדרכים שונות. הבעיות המוכרות ביותר הן דיכאון וחרדה, הפרעות אישיות שונות, ועוד. הן נגרמות בגלל טראומות מהעבר וההווה, מקשיים כלכליים, משפחתיים ואחרים, מסיבות גנטיות, מתכונות אנושיות ועוד. ניתן למצוא מגוון גישות טיפול הכוללות בין היתר: טיפול פסיכיאטרי, פסיכו אקטיבי, תרופתי ורגשי הוליסטי. כל גישה מוכוונת למקום אחר וניתן לשלב ביניהן או עם חלקן. המטרה היא לעורר אצל  המטופל כוחות פנימיים אשר יסייעו לו להתגבר על המשבר. ניתן לעשות זאת על ידי ניסיון להדחקת טראומות,  עידוד למבט חיובי להווה ולעתיד, הדגשת אלמנטים חיוביים ועוד. המטרה הסופית היא, כמובן, לשחרר אותו מכל הבעיות או מרובן ולאפשר לו לחזור לתפקוד יום יומי מוצלח. הצוות נעזר בבני משפחה לתמיכה נפשית, בנציגי קהילה לסיוע לוגיסטי ואחר וכדומה.

   צוות רב תחומי

   לצד הפסיכיאטר אשר מטפל אישית וגם משגיח על כל הפעילות פועלים אחיות, עובדים סוציאליים, מטפלים אלטרנטיביים, מדריכים ומלווים נוספים. כל אחד תורם מיכולותיו וכישוריו למאמץ המשותף. מטופלים אשר אינם מסוגלים לגור בבתיהם בגלל עוצמת הפגיעות הנפשיות או מסיבות אחרות יכולים ללון בהוסטלים המותאמים לכך. הם יקבלו שירות מקיף מהצוות. הוסטלים הממוקמים בקרבה לים נהנים גם מאווירה טובה הנוצרת עקב השפעתו המרגיעה.

   חברה מקצועית

   ברשות צוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה מערכת ענפה לטיפולים בפגועי נפש מכל הסוגים ומומלץ לקבל ממנה שירותים. המומחים הינם בעלי הכשרה והסמכה לעיסוק בנושא והם למדו במוסדות מובילים. הם התמחו בהם והשתלמו באחרים וקבלו מטען ידע רב. הניסיון מגיע מטיפולים מוצלחים ומורכבים לפגועי נפש לאורך השנים.

   שיקום נפשי

   שיקום נפשי נדרש כאשר סובלים מחרדות, דיכאון וכדומה. הבעיות הללו, ואחרות מהסוג הנ"ל, נגרמות לאחר טראומות, בגלל סיבות גנטיות וסיטואציות לא שגרתיות אחרות. כאשר הן מתגברות, אינן מרפות ומפריעות לתפקוד היומי ולשגרת החיים, אזי יש צורך בטיפול פסיכיאטרי. ראשית התהליך הוא באבחון מדויק, ולאחר מכן, בהכנת תכנית טיפולית. בצוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה נמצאים מומחים היכולים לסייע לכל נפגע נפש.

   שיקום נפשי – צורך בסיסי לשיפור איכות החיים

   שיקום נפשי נועד לסובל עצמו אבל משפיע לטובה גם על בני משפחתו הקרובים אליו וחיים במחיצתו. אדם פגוע נפשית מצוי במשבר מתמשך המשפיע על חייו המשפחתיים, החברתיים, על מערכות יחסים בעבודה ועוד. הוא שרוי במצב של דכדוך, חרדות, פסיביות, חוסר חשק לבצע פעולות חיוניות, אי שקט, נדודי שינה וכדומה. הסטרסים הינם בלתי נסבלים, מגיעים בגלים אבל לא מרפים. הצורך המיידי הוא לנטרל אותם או לבטלם. פסיכיאטר המקבל תיק כזה ליד יכול להשתמש בשיטות טיפול מגוונות. החל מטיפול פסיכיאטרי קונבנציונאלי, דרך, פסיכו סוציולוגי, עבור לתרופתי וכלה ברגשי הוליסטי. הוא יכול שלב ביניהם בהתאם לצורך. כל טיפול יותאם ספציפית למטופל. ליד הפסיכיאטר מצוי צוות רב תחומי הכולל אחיות, עובדים סוציאליים, מטפלים אלטרנטיביים, מלווים ומדריכים אשר מתערבים בטיפולים על פי תכנית ובהתאם להנחיות והצורך. הם נעזרים בבני משפחה התומכים רגשית במטופל, וכן, בנציגי קהילה היכולים לסייע לוגיסטית. שני הגורמים הללו חשובים בחייו. 

   טיפול מקיף ואינטימי

   טיפול אינטימי  ומקיף באווירה מתאימה ורגועה יוביל להצלחה. מטופל אשר אינו יכול לגור זמנית בביתו, יכול לקבל חדר בבית מאזן המצוי בקרבה לים. השפעת הים ניכרת ומרגיעה. מספר הפגישות נקבע על פי  הצרכים, הסיטואציה והתקדמות הטיפול. המטרה הסופית היא, כמובן, לשפר מצבו ולהחזירו למעגל חיים סביר.

    

    בצוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה יש מומחים מקצועיים בעלי ידע עשיר וניסיון מצטבר. הם רכשו את כל אלו מלימודים, השתלמויות, התמחויות, וניסיון בטיפולים למטופלים מורכבים. כל אלו מאפשרים להם לתת מענה טוב לכל מי שסובל מבעיות נפשיות מורכבות. הם ישמחו להעמיד כישוריהם לכל אחד וכמובן, לטובת המשפחות.

   שיקום נפשי פרטי 

   שיקום נפשי פרטי ניתן לקבל בקליניקה מסודרת בראשות פסיכיאטר מומחה. הצורך נובע עקב בעיות נפשיות חמורות המפריעות לתפקוד היום יומי. הן פוגעות באיכות החיים של הנפגע ובני המשפחה הסובבים אותו. תהליך הטיפול מתחיל באבחון וממשיך בהתוויות תכנית שנועדה לפתור בעיות מורכבות אלו או את חלקן הגדול. צוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה מתמחה בטיפולים נפשיים מסוגים שונים וכדאי לפנות אליהם.

   שיקום נפשי פרטי – ניתן לעשות הרבה

   שיקום נפשי פרטי מנסה להוביל אדם שנפגע ממצב קשה אחד למצב בו הוא יכול לחזור לשגרת חיים סבירה ונעימה. הדרך אינה קלה אבל בעזרת תכנית מתאימה וצוות מיומן ומחויב ניתן להגיע להצלחות שאינן מבוטלות. ניתן למצוא מגוון טיפולים ובין היתר: טיפול פסיכיאטרי, טיפול רגשי הוליסטי, טיפול תרופתי ופסיכו סוציאלי. כל אחד מכוון מעט אחרת וניתן לשלב בין חלקם או כולם. כל אחד יקבל את האחד המתאים ביותר למצבו, לסיטואציה בו הוא נמצא ולצורך. צריך לזכור, כי התוכנית דינאמית וניתנת לשינויים עקב הנסיבות. לצד הפסיכיאטר המטפל והמוביל את כל התהליך נמצא צוות עובדים וביניהם: אחיות, עובדים סוציאליים, מטפלים אלטרנטיביים, מדריכים ומלווים שונים. כל אחד יטפל בהתאם למיומנויותיו. הצוות אף יכול להיעזר בבני משפחה תומכים ובאנשים מהקהילה היכולים לסייע לוגיסטית. 

   מטרות

   המטרות העיקריות הן עידוד המטופל למציאת כוחות נפשיים פנימיים היכולים לגרום לו לשקם את נפשו ולפתור בעיות מורכבות אצלו. על ידי כך הוא יעלים בעיות דיכאון וחרדה, יתגבר על טראומות מהעבר וכדומה. תופעות כמו: אי שקט, דכדוך, חוסר מעש, אובדן שמחת חיים, חוסר רצון להגיע לעבודה ואחרות יפחתו או ייעלמו. הטיפולים האינטימיים מתקיימים בבית מאזן הממוקם בקרבה לים שהשפעתו על הנפש של כל אחד טובה.

   שירות מקצועי

   בצוות "רוח ים – בית מאזן" שיקום בקהילה מועסקים מומחים בעל ידע וניסיון בתחום. הידע נרכש מלימודים, התמחויות, השתלמויות ועוד במוסדות לימוד חשובים. הניסיון מגיע מטיפולים מורכבים ומוצלחים לשיקום נפגעי נפש שונים. מומלץ לפנות אליהם כדי לקבל ייעוץ וטיפול. המומחים ישמחו להעמיד את כישוריהם לטובת כל נזקק. יחד הן יצעידו אותו ומשפחתו לדרך טובה בהרבה.  

   מכון טיפול נפשי

   בשנים האחרונות אתם מרגישים שמופעל עליכם לחץ מאוד גדול, אם בעבודה, במשפחה, בזוגיות ואף מצבכם הבריאותי מתחיל להתערער. צצות המון תופעות גופניות ונפשיות שמעולם לא הכרתם, קושי בלהירדם, אכילה רגשית למרות שאתם בכלל לא רעבים, יש לכם פתאום כעס מאוד עמום ופנימי, חוסר רצון לצאת מהבית ותחושה שהכל כבד עליכם. המצבים האלו יכולים ללוות אתכם מידי יום, ואתם מחכים שהימים והשעות יגיעו לסיומם ותוכלו לחזור בחזרה למיטה, ולנסות לכבות את הכל. בשלב הזה אתם מנסים להבין מה קורה, איך הגעתם למצב שבו הכל נהיה מורכב, קשה ומשפיע לכם על השגרה הבריאה שהייתה לכם. לעיתים אתם תתחילו לחשוב שאלו החיים החדשים שלכם, ושצריך ללמוד להתמודד איתם. זה לא המצב, המון אנשים שמתמודדים עם מצבים מהסוג הזה פונים לטיפול נפשי שיכול לעזור להם להבין את הרגשות, המחשבות והתופעות החדשות שהם חווים ומתמודדים, ויחד לסגל דפוסים חדשים, למצוא את הרוגע והשקט שאוטומטית ישפיע על כל האלמנטים יחד. רוח ים בית מאזן הוקם במיוחד עבור הסיטואציות האלו בהם אנשים נקלעו למצבי לחץ קשים, חרדה ודיכאון. הם מתאימים להם טיפול ספציפי שיכול לסייע להם להתמודד על הצד הטוב ביותר.

    

   בחירת מטפל לטיפול נפשי

   הרגע שבו הבנתם שיש פתרון למצב הנפשי, הבריאותי והגופני שאתם עוברים. כל שנותר לכם הוא לבחור את המטפל שיעזור לכם לעבור את תקופת הטיפול על הצד הטוב ביותר. היום יש מגוון מטפלים שעוסקים בטיפול נפשי, הם יכולים להיות פסיכיאטרים, פסיכולוגים מומחים, עובדים סוציאליים ועוד. לכל אחד מהם יש הכשרה לטפל במצבים האלו. הבחירה צריכה להגיע ממקום של חיבור, לבצע שיחה ראשונית, לבדוק שיש הבנה, הכלה, תחושה שיש אפשרות להתפתח ולגדול. בחירת המטפל יכולה להיות הצעד המשמעותי של הטיפול, הוא זה שיקנה לכם את הכלים הרלוונטיים עבורכם, ויכין עבורכם תכנית טיפולים מותאמת אישית.

    

   תנו לזה לקרות

   כניסה לתהליך טיפול נפשי, הוא מרגש אך גם מעלה חשש גדול בקרב המטופלים. כמה זמן ייקח לראות תוצאות? האם אני אתחבר לזה? איך אני אדע שיש שיפור? הרצון שתהיה תוצאה מידית מוכרת בקרב כל המטופלים, חשוב להבין שמדובר בתהליך שלוקח זמן, בייחוד כשמדובר בתהליך נפשי. הדרך יכולה להיות ארוכה או קצרה, תלוי בכם. אך כל דרך שתהיה תהיה בשבילכם כמו מתנה.

   לסיכום, רוח ים בית מאזן עובדים המון שנים ובלי ניסיון בטיפול נפשי אישי, באווירה משפחתית תומכת, רגישה ומכילה. הם יכולים לאבחן את מצבכם ולהתאים לכם טיפול ממוקד עבורכם.

    

   מה הוא טיפול נפשי דחוף?

   טיפול נפשי הוא טיפול שמטרתו להעניק מענה מידי לכל אדם המתמודד עם קשיים נפשיים או מחלות נפשיות מסוגים שונים. לא פעם יהיה צורך לבחור טיפול נפשי דחוף כמה שיותר מהר וזאת בכדי לסייע לאדם שלא להגיע למצבים שבהם הוא פוגע בעצמו או בסובבים אותו וזאת כתוצאה מהקשיים שהוא מתמודד עימם. כמובן שהצורך בטיפול נפשי מידי איננו צריך לגרום לכם כבני המשפחה של האדם להתפשר על הטיפול הטוב ביותר עבורו. על כן, אם אינכם מעוניינים באשפוז פסיכיאטרי, אך בד בבד מחפשים טיפול איכותי במסגרת אשפוז, כדאי שתבחרו במרכז טיפולי פרטי המציע חלופה לאשפוז פסיכיאטרי.

   טיפול נפשי דחוף – במה מדובר?

   ישנם לא מעט מצבים שבהם אדם זקוק לטיפול נפשי. כאמור, ישנם מצבים שבהם יש צורך לבחור טיפול נפשי דחוף כמה שיותר מהר שכן, המצב הנפשי שלו יכול לסכן אותו את הסובבים אותו. על כן, חשוב מאוד לבחור את הטיפול המתאים לו כמה שיותר מהר וזאת בהתאם למצבו. כמובן שטרם בוחרים טיפול נפשי דחוף מתאים, האדם יידרש לעבור אבחון על מנת להבין ממה הוא בדיוק סובל, עם איזה קשיים הוא מתמודד, האם מדובר על מחלה נפשית ועוד. הטיפול חייב להיות מותאם למצבו הספציפי של האדם. הטיפול יכול להיות תרופתי, אך בד בבד, יש צורך לשלב טיפול נפשי מסוג כזה או אחר. המטרה היא למצוא את הטיפול הנכון שיסייע לאדם להתגבר על הקושי עד כמה שניתן ולחיות את חייו בצורה טובה יותר. לא פעם קשיים נפשיים עלולים לגרום לאדם להתנהל בצורה מאוד לא תקינה בחייו. הם יכולים לפגוע לו בקשרים חברתיים, בעבודה, בחיי משפחה ועוד. טיפול נכון יכול לסייע לו לחזור למוטב.

   מידע על הטיפול הנפשי במרכז טיפולי

   אם אתם מחפשים טיפול נפשי דחוף במרכז טיפולי, כדאי מאוד שתדעו כי כיום ניתן למצוא מרכזי טיפול המהווים חלופה לאשפוז פסיכיאטרי. כמובן שחשוב שתבחרו את המרכז הטיפולי בצורה הטובה ביותר, בדקו איזה מרכז מציע טיפול למגוון סוגי קשיים נפשיים, על ידי הצוות הטיפולי המקצועי ביותר ולאיזה מרכז יד המלצות חיוביות רבות.

   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן