צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  איך משפרים את בריאות הנפש והגוף?

  הרבה תרבויות ברחבי העולם כבר הבינו את החשיבות והקשר של בריאות הנפש הגוף יחד. הרצון לחיות חיים טובים יותר, שלווים ורגועים תלויים בדרך שבה נבחר לשים דגש או משקל על המחשבות שלנו, הטראומות שחווינו והמראות איתם אנחנו מתמודדים לאורך היומיום שלנו. נכון, יש להם השפעה אדירה על בריאות הגוף והנפש שלנו, אך אם נבחר להתמקד בלשמוח, בלהיות פחות עצובים, מתוסכלים או מלאי חרדה – נוכל לראות הרבה אור במצב הבריאותי, הגופני והנפשי שלנו. איך מייצרים את השינוי הזה בעצמנו? איך אנחנו בונים משהו חדש ומאפס? היום יש מקומות רבים שמאפשרים לאנשים למצוא את הדרך לעצמם הן מבחינה גופנית והן נפשית. אם גם אתם מרגישים צורך לעשות שינוי, מומלץ לבדוק על מסגרת ייעודית, טיפולית עם יחס חם ואישי שתעזור לכם להגיע לאיזון המיוחל. רוח ים בית מאזן נחשב למסגרת מצוינת, שנותנת מענה ייחודי, חדשני, מכיל וטוב עבור אנשים שחווים משברים נפשיים ומעוניינים להגיע לאיזון.

   

  אנשים רבים מחפשים את האיזון עליו כל כך הרבה מדברים. התחושה הזו שניתן להתהלך בעולם בתחושה שטוב לי, שהגוף שלי בריא ושאני נמצא במקום שאני שמח ומסופק ממנו. כדי שכל אדם יוכל להרגיש כך בתחושה הפנימית שלו ויוכל לשפר עוד היום את בריאות הנפש והגוף שלו, הוא צריך קודם כל לפענח מה הן הטראומות, החששות, החרדות והדיכאונות שמעסיקים אותו. עצם העבודה העצמית הזו, תוכל להוביל אותו לשלב הבא, שהוא שלב העבודה הנפשית. חיפוש אחר האתגרים והמכשולים בחייכם יכול לסייע לכם להגיע לטיפול והרבה יותר מוכנים לתהליך משמעותי.

  לשמור על גישה אופטימית

  אם אתם מרגישים מאוד פסימיים לגבי האפשרות לשינוי, שהתהליך שהתחלתם זז באיטיות – אל תוותרו. כדי שתוכלו להגיע לאיזון בריאות הנפש והגוף, אתם צריכים לסגל לעצמכם מסלול חדש. והמסלול הוא בחירה בעצמכם, בבריאות הגופנית והנפשית שלכם. ואין יקר מזה.

  לסיכום, רוח ים בית מאזן בעל וותק רב במתן מענה לאנשים שנמצאים במשברים שונים בחייהם, ומרגישים צורך להגיע לאיזון נפשי וגופני יחד. הם מאמינים שתכנית עבודה מסודרת, ובמחשבה חיובית אפשר להשיג תוצאה מופלאה.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון






   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות , מצאתי את רוח ים בחיפוש באינטרנט , עזרו לי מאוד, יחס אישי וליווי מקצועי

   אלעד

   פניתי אליהם ועזרו לי מאוד, תודה רבה לרוח ים

   אלמוג

   הגעתי לבית רוח ים במצב נפשי לא פשוט, הצוות קיבל אותי בידיים פתוחות והתאים לי טיפול שעזר לי תוך חודש לעמוד חזרה על הרגליים. רציתי להגיד תודה רבה!!
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן