צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  בואו נתאזן

  התוכנית הטיפולית שלנו ב"רוח ים" מבוססת על מיזוג בין שיטות ותיקות ומקובלות ושיטות אלטרנטיביות חדשניות בכל הקשות למתמודדי הנפש, ואנו מעדיפים אפילו שילובים ביניהם, אך על התוכנית כולה מפקח פסיכיאטר מומחה. לכל מטופל נבנית תכנית אישית המותאמת לצרכיו והיא מלווה על ידי הפסיכיאטר באופן אישי המלווה את המטופל בכל זמן שהותו. אחת המטרות בטיפול הינה איזון נפשי, שהוא היכולת לשמור על מצב של רווחה רגשית ופסיכולוגית אצל המטופל. הכוונה היא למצב של הרמוניה בין מחשבותיו, רגשותיו והתנהגויותיו של האדם, המאפשרת לו לנווט בחיי היומיום בקלות ובחוסן.

  איזון נפשי הוא מטרה של כל אחד

  השגת האיזון הנפשי אינה מצב סטטי, אלא תהליך מתמשך הדורש מאמץ, כוונה ומודעות עצמית. וגורמים שיכולים להשפיע על איזון נפשי כוללים גנטיקה, חוויות חיים, גורמים סביבתיים והרגלים יומיומיים. בשגרה, אדם שהשיג איזון נפשי מסוגל בדרך כלל להתמודד עם לחץ ומצוקות בצורה בריאה, ונוטה פחות להיות מוצף במצבים קשים. ייתכן שיש להם גם יכולת גדולה יותר לאמפתיה, הרהור עצמי וצמיחה אישית. אך מתמודדי נפש מתקשים בזאת.

  שיטות שיכולות לקדם איזון נפשי

  ניתן להגיע לאיזון נפשי על ידי מיינדפולנס – נוכחות ומודעות למחשבות, רגשות וסביבתו יכולה לסייע בהפחתת מתח ולקדם רוגע פנימי. דרך פעילות גופנית סדירה שיכולה להפחית מתח, חרדה ודיכאון, ולשפר את מצב הרוח הכללי. עם תמיכה חברתית, ושמירה על קשרים משמעותיים עם חברים, משפחה וקהילה המספקים תחושת שייכות ותמיכה רגשית. דרך הרגלים בריאים – שינה מספקת, אכילת תזונה מאוזנת והימנעות משימוש מופרז באלכוהול או סמים. ובעזרת טיפול מקצועי ממטפל או יועץ יכולה לספק סביבה בטוחה ותומכת לחקור ולטפל בבעיות בריאות הנפש.

  אין שלמות, יש השלמה

  כל אחד חווה מגוון של רגשות ואתגרים במהלך חייו, וזה נורמלי שיש עליות ומורדות. אך המטרה היא לטפח תחושה של חוסן פנימי ורווחה שיכולה לעזור לנו לנווט את אתגרי החיים בקלות ובחסד רב יותר, ובכל להגיע לאיזון. לגישה זו יש פוטנציאל לקדם יותר הבנה, קבלה והכלה עבור כולנו, מתמודדי נפש וחברים בקהילה כאחד. לכל פניה וייעוץ בנושאי איזון נפשי והתמודדות עם קשיים ניתן לפנות אלינו לייעוץ או טיפול ונשתדל לתת את המענה המקצועי המקיף ככל שנוכל.

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות , מצאתי את רוח ים בחיפוש באינטרנט , עזרו לי מאוד, יחס אישי וליווי מקצועי

   אלעד

   פניתי אליהם ועזרו לי מאוד, תודה רבה לרוח ים

   אלמוג

   הגעתי לבית רוח ים במצב נפשי לא פשוט, הצוות קיבל אותי בידיים פתוחות והתאים לי טיפול שעזר לי תוך חודש לעמוד חזרה על הרגליים. רציתי להגיד תודה רבה!!
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן