צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  השאיפה להיות באיזון

  הנוהל שלנו ב"רוח ים" הוא לבצע הערכה פסיכוסוציאלית לכל מטופל עם הגעתו זאת בנוסף להערכה פסיכיאטרית שעל בסיסן מחליטים על תוכנית טיפול ראשונית. ועם ההתקדמות, לאחר כל שלב בטיפול נעשית התאמה של התוכנית הטיפולית הנקבעת על ידי עובדים סוציאליים, פסיכיאטרים ופסיכולוגים שלנו. חוסר איזון נפשי, המכונה גם מחלת נפש, הוא מצב המשפיע על מחשבותיו, מצב הרוח, ההתנהגות והתפקוד הכללי של האדם. זהו מונח רחב המכסה מגוון מצבים, כולל דיכאון, הפרעות חרדה, הפרעה דו קוטבית, סכיזופרניה ועוד. חוסר איזון נפשי יכול להשפיע על כל אחד, ללא הבדל גיל, מין או רקע. לזה יש השפעה משמעותית על חייו של אדם. זה יכול להפריע ליכולתם לבצע פעולות יומיומיות, לעבוד ולשמור על מערכות יחסים. זה יכול גם להוביל לבעיות בריאות גופניות, כגון כאב כרוני ומצבים אחרים.

  הגורמים השונים לחוסר איזון נפשי

  הגורמים לחוסר איזון נפשי מורכבים ומגוונים. לחלק מהאנשים יש נטייה גנטית למחלות נפש, בעוד שאחרים עלולים לפתח אותה בגלל גורמים סביבתיים, כמו חוויות טראומטיות או אירועי חיים מלחיצים. שימוש לרעה בסמים יכול גם לתרום לחוסר איזון נפשי. וזה יכול להתבטא בדרכים שונות, בהתאם לסוג המחלה ואישיותו של האדם. כמה תסמינים נפוצים כוללים תחושות של עצב, חוסר תקווה או חוסר ערך, שינויים בתיאבון ודפוסי שינה, קשיי ריכוז וחוסר אנרגיה. תסמינים אחרים עשויים לכלול הזיות, אשליות וחשיבה מופרעת. והטיפול בחוסר איזון נפשי יכול להשתנות בהתאם לסוג המחלה וחומרתה. אנשים מסוימים עשויים להפיק תועלת מפסיכותרפיה, בעוד שאחרים עשויים להידרש לטיפול תרופתי או שילוב של שניהם. שינויים באורח החיים, כגון פעילות גופנית, אכילה בריאה וטכניקות הפחתת מתח, עשויים גם הם להועיל בניהול התסמינים.

  למחלת נפש יש השלכות חמורות על האדם וסביבתו

  מחלת נפש שאינה מטופלת עלולה להוביל לתוצאות חמורות, ביניהן פגיעה בזולת, פגיעה עצמית ואף התאבדות. ועל כן יש לפנות לעזרה במחלות נפש, ועם טיפול ותמיכה מתאימים, רבים מצליחים לנהל את הסימפטומים שלהם ולנהל חיים מספקים. במידה וישנו חשש ללקות נפשית, התפרצויות אלימות או פגיעה בבקשה לפנות אלינו בטלפון או באתר והצוות המקצועי שלנו ישתדל לסייע ככל שיוכל, עם מיטב ניסיונו המקצועי.

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות , מצאתי את רוח ים בחיפוש באינטרנט , עזרו לי מאוד, יחס אישי וליווי מקצועי

   אלעד

   פניתי אליהם ועזרו לי מאוד, תודה רבה לרוח ים

   אלמוג

   הגעתי לבית רוח ים במצב נפשי לא פשוט, הצוות קיבל אותי בידיים פתוחות והתאים לי טיפול שעזר לי תוך חודש לעמוד חזרה על הרגליים. רציתי להגיד תודה רבה!!
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן