צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  מטפלים בזמן

  מכירים את תחושת הכאב הפנימית הזו, שאתם לא כל כך יודעים להסביר וגם הרפואה לא. אתם תתחילו לעשות בדיקות, כי הכאבים האלו משפיעים לכם גם על השינה, על האכילה, על הרוגע והתפקוד היומיומי, וכל בדיקה שתעשו תציג שהכל תקין. היום יש מצבים נפשיים שאנחנו מתמודדים איתם, שיש להם קשר ישיר על מצב הבריאות הגופני שלנו. לרפואה הקונבנציונאלית אין ידע רחב על כך, ולכן נולדה הרפואה הלא קונבנציונאלית, שמתעסקת במצבים נפשיים מורכבים וקשים שעלולים לגרום לתופעות בריאותיות שלא תמיד מוצאים להם מענה. כדי שתוכלו למנוע את התפתחות התופעות לממדים יותר מורכבים, מומלץ לפנות לטיפול נפשי דחוף. שם תוכלו לקבל כלים וידע רחב יותר איך ניתן להתמודד עם הכאבים ולהבין קצת יותר לעומק ממה הם נובעים. רוח ים בית מאזן מטפלים בדיוק במצבים נפשיים דחופים ויכולים לעזור לכם לאבחן ממה נובעים הכאבים, להסביר לכם על הקשר בין המצב הנפשי לגופני ולהתאים לכם טיפול אישי.

  תהליך האבחון של טיפול נפשי דחוף

  הגעה לטיפול נפשי דחוף מצריכה אבחון מלא על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בתחום. ישנו תהליך שצריך לעבור על מנת להגיע למטפל הרלוונטי. בשלב הראשון מגיעים לרופא משפחה, שם מלינים על התחושות שלכם, והם מחליטים להפנות אתכם לרופא המתאים. הוא יכול להיות פסיכיאטר, שיידע לאבחן באופן יותר מדויק, מה מצבכם הנפשי והבריאותי. לפי האבחון שלו יהיה אפשר להתאים לכם תכנית טיפול, שכוללת: טיפול פסיכולוגי, תרופתי, טיפול בחרדה CBT ואחרים.

  טיפול מוקדם מציל את הבריאות שלכם

  ככל שתקדימו להגיע לטיפול נפשי דחוף, כך תוכלו לטפל במהרה בכל התחושות שאתם מרגישים. היום הרבה אנשים מעדיפים להתמודד לבד עם מצבם הנפשי, הם סוחבים על גבם את הרגשות, המחשבות והכאבים ולמרות שהם לא מצליחים למצוא להם פתרונות, הם מוותרים על טיפול נפשי. אל תדחקו את המצב לקיצו, הגעה לטיפול תעשה לכם שינוי בכל כך הרבה רבדים, ותעזור לכם לקלף את השכבות שמולידות את הכאב.

  לסיכום, רוח ים בית מאזן הוקמו לפני המון שנים ומלווים מטופלים שמתמודדים עם מצב נפשי שמצריך טיפול דחוף. יחד עם הצוות המקצועי, הם עוטפים אתכם באווירה חמה, מכבדת, רגועה ונעימה, שמסייעת לכם גם בתהליך הטיפולי וגם נותנת לכם תחושה של בית.

   

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות , מצאתי את רוח ים בחיפוש באינטרנט , עזרו לי מאוד, יחס אישי וליווי מקצועי

   אלעד

   פניתי אליהם ועזרו לי מאוד, תודה רבה לרוח ים

   אלמוג

   הגעתי לבית רוח ים במצב נפשי לא פשוט, הצוות קיבל אותי בידיים פתוחות והתאים לי טיפול שעזר לי תוך חודש לעמוד חזרה על הרגליים. רציתי להגיד תודה רבה!!
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן