צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  התוכנית הטיפולית

  אנו ב"רוח ים" מאמינים כי הצלחה טיפולית טמונה בראיית המטופל כאדם. אדם הנמצא במשבר נפשי אקוטי בו הוא חש חסר אונים לגייס בכוחות עצמו משאבים נפשיים כדי להיחלץ מהשבר הנפשי העמוק בו הוא שרוי.

  מטרתנו לאפשר למטופל להאמין כי יש ביכולתו להיחלץ מהשבר הנפשי ולסייע לו להתאזן, לאסוף כוחות ולהתארגן להמשך טיפול ושיקום בקהילה.

  "רוח ים" מציעה מודל טיפולי הוליסטי-כוללני, על חוף הים, בסביבה רגועה ושלווה, טיפול אינטימי, וצוות רב מקצועי. כל אלו מאפשרים יחס אישי ובניית תכנית טיפולית על פי צרכיו האישיים של המטופל.

  המטופל ומשפחתו מקבלים התערבות ראשונית במשבר כל אחד לפי צרכיו, כלים להתמודדות וניהול המשבר וכן ליווי למיצוי זכויות והכנה לשיקום.

  התוכנית הטיפולית כוללת:

  1. טיפול פסיכיאטרי.
  2. טיפול פסיכוסוציאלי.
  3. טיפול תרופתי.
  4. טיפול רגשי הוליסטי.

  תוכנית הטיפול נבנית ומנוהלת על-ידי הפסיכיאטר.

  הטיפול כולל: אינטייק קבלה, הערכות טיפוליות רציפות לאורך השהות, ליווי ומעקב טיפולי, מענה בחירום, טיפול תרופתי (לפי הצורך) והתייחסות למורכבות הרפואית (ככל שקיימת כזאת).

  התהליך כולו נעשה תוך חשיבה והתאמה ליום שאחרי. מתחילת שהייתו של המטופל, יגויסו גורמי תמך בקהילה לתכנון וחשיבה, כדי לתווך יציאה מהבית המאזן להמשך טיפול ושיקום בקהילה. מטרתנו היא לאפשר למטופל לחזור לקהילה ממנו הגיע באופן מיטבי תוך השתלבות מקסימלית ומיצוי יכולותיו.

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות , מצאתי את רוח ים בחיפוש באינטרנט , עזרו לי מאוד, יחס אישי וליווי מקצועי

   אלעד

   פניתי אליהם ועזרו לי מאוד, תודה רבה לרוח ים

   אלמוג

   הגעתי לבית רוח ים במצב נפשי לא פשוט, הצוות קיבל אותי בידיים פתוחות והתאים לי טיפול שעזר לי תוך חודש לעמוד חזרה על הרגליים. רציתי להגיד תודה רבה!!
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן