צור קשר

אנחנו כאן למען השקט הנפשי שלכם השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


  נשארים באיזון

  קרה לכם פעם שהרגשתם שהגוף שלכם יוצא מאיזון נפשי? הרבה אנשים חווים את התחושה כשהם מתמודדים עם לחץ רב – הוא יכול להיות במקום העבודה, כשהמטלות הן אין סופיות והשולחן אף פעם לא נקי. והוא גם יכול להתקיים בבית, עם בן או בת הזוג, עם המשפחה המורחבת, כשיש צורך לקבל החלטה משותפת, בין הילדים, במסגרות, לחץ כלכלי, לחץ להספיק, לחץ להגשים חלומות. לחצים. המון לחצים מקיפים אתכם והאיזון הפנימי מתערער לפעמים גם מבלי שאתם שולטים בזה. הגוף מזהה את המצב, הוא מגיב לו, אך לא מאותת לכם שאתם מעמיסים עליו. הוא שורד. מה עושים במצב הזה? מאיפה מתחילים? כדי להגיע לשלב האיזון צריך קודם להיות מודעים לחוסר באיזון. זה נשמע פשוט וקל, אבל זה לא ממש. צריך לדעת לזהות מתי המטלות הן מעבר ליכולות הנפשיות שלכם, ובמקרה שזיהיתם – להפסיק או לדחות למועד אחר. השלבים הבאים שיגיעו אחרי, הם יהיו קלים יותר. רוח ים בית מאזן יכולים לעזור לכם לגייס את כוחות האמונה בעצמכם ולקדם אתכם לריפוי ויציאה מתוך המשבר הנפשי איתו אתם מתמודדים.

  להיפרד או להתפטר – לא מובילים לאיזון נפשי

  רבים מכם בטוחים שאם תעזבו את מקום העבודה, זה מה שיפתור את מצב הלחץ. או אם תיפרדו מבן או בת הזוג, אז החיים שלכם יחזרו לאיזון נפשי. אז לא. בדרך כלל עזיבה של מקום עבודה או פרידה הם לא הפתרון, אלא משהו עמוק הרבה יותר. כדי שתוכלו לחיות פחות תחת לחץ, ויותר עם תחושה טובה, אתם צריכים להגיד את זה למנהל הישיר שלכם או לבן או בת הזוג למה אתם זקוקים. אחרת הם לא ידעו. להשאיר את המחשבות, הרגשות, הפחדים והדאגות בתוך הראש שלכם, גורם למצבים נפשיים מורכבים שככל שתמשיכו להתנהג בדיוק באותה הצורה, אתם תפתחו הרגל. וההרגל הזה רק יכול לגרום לבריאות שלכם להתערער. תקשיבו לצורך שלכם, לחוץ לכם? תבדקו עמוק פנימי מה יכול לפתור את זה.

   

  ספורט, מדיטציות והפגת מתחים

  עבודה עצמית על הנפש והגוף בשילוב עם טיפול נפשי עוזרים להגיע לאיזון נפשי. אחרי שהבנתם מה אתם צריכים כדי להרגיש יותר רגועים נפשית, מומלץ להתחיל ולעבוד גם על הגוף. להתחיל ספורט, מדיטציות, ריצות ויוגה. הם ישפרו לכם את החיים לחלוטין.

  לסיכום, רוח ים בית מאזן בעלי ניסיון רב בטיפולים הוליסטיים רבים בסביבה רגועה, נעימה ואינטימית. ויכולים לסייע לכם להגיע לאיזון לו אתם כל כך זקוקים.

   

  למען השקט הנפשי שלכם

  השאירו פרטים וביחד נמצא את האיזון


   מטופלים ממליצים

   הילה

   הגעתי למצב שלא ידעתי למי לפנות , מצאתי את רוח ים בחיפוש באינטרנט , עזרו לי מאוד, יחס אישי וליווי מקצועי

   אלעד

   פניתי אליהם ועזרו לי מאוד, תודה רבה לרוח ים

   אלמוג

   הגעתי לבית רוח ים במצב נפשי לא פשוט, הצוות קיבל אותי בידיים פתוחות והתאים לי טיפול שעזר לי תוך חודש לעמוד חזרה על הרגליים. רציתי להגיד תודה רבה!!
   קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
   ×

   שיחת ווטסאפ

   דילוג לתוכן